Ajandam ve Aile Takvimi ile 2019 Dolu Dolu Geçecek!

Çocukların hayal gücünü geliştirmeye öncelik veren abm Yayınevi'nin çıkardığı yeni Ajandam ve Aile Takvimi dolu dolu geçecek 2019'un müjdesini veriyor. Çocuklar Ajandam ile kendilerini keşfederken, Aile Takvimi'nde de aile bireyleriyle gerçekleştirecekleri etkinlikleri planlayacaklar. Ajandam Dolu Dolu Etkinlik Defteri ile çocuklar birbirinden eğlenceli birçok oyun ve etkinlikle karşılaşırken, aile bireyleri Aile Takvimi ile aile içi iletişimini güçlendirecek.

Çocukların hayal gücünü geliştirmeye öncelik veren abm Yayınevi'nin 2019 yılı için çocukları heyecanlandıracak bir haberi var! Ajandam Dolu Dolu Etkinlik Defteri ve Aile Takvimi sayesinde çocuklar aileleri ile birlikte dolu dolu bir yıl geçirecek. Çocuklar, hedeflerini ve planlarını not etmenin yanı sıra, aile bireyleriyle beraber birbirinden eğlenceli oyun ve etkinliklere dahil olmanın keyfini yaşayacaklar.1543847618_Ajandam_2019___abm_Yay__nevi__O__n_Kapak_

Ajandam 2019 ile Kendini Keşfet!
Sadece ajanda değil, Dolu Dolu Etkinlik Defteri! Ajandam sayesinde çocuklar hedeflerini ve planlarını not edecek, en sık kullandıkları uygulamalarının ve şifrelerinin kaydını tutacak,günlük, haftalık ve aylık sınav takvimlerini oluşturacak, alışkanlıklarını not edebilecek, özel olarak hazırlanmış sayfalarda kendilerini keşfedecekler. Ajandam'ın içinde yer alan birbirinden eğlenceli birçok oyun ve etkinlik sayesinde 2019 yılı dolu dolu geçecek.


Birbirinden eğlenceli oyun ve etkinlikler çocukların gelişimine katkı sağlayarak problem çözme yeteneklerini geliştirecek. Çocuklar Ajandam ile kendi yeteneklerini keşfedecekler.


1543844963_abm_Yay__nevi_Logo


Yayın Adı: Ajanda 2019 – Dolu Dolu Etkinlik Defteri
Hazırlayanlar: Ö. Çağla Acar& Göyçen Gülce Karagöz
Editör: Göyçen Gülce Karagöz
Resimleyen: Öznur Sönmez
Genel Yayın Yönetmeni: Ö. Çağla Acar
Etiket Fiyatı: 29,90 TL

KEŞFET