Anadolu Yakası'nda Yıldızlar Geçidi

Kartal Jolly Joker Kapılarını Hakan Altun ile Açıyor.

Türkiye'de müziğin ritmin belirleyen eğlence sektörünün en köklü markalarından Jolly Joker, bir geçtiğimiz yıl açtığı Vadistanbul'un ardından yeni şubesini Hakan Altun'un muhteşem sahne performansı ile Kartal İstanbul Marina'da açıyor.


_SDA4246

19 Ekim Cuma akşamı Hakan Altun konseri ile kapılarını müzikseverlere açacak olan Kartal Jolly Joker, iki bin beş yüz kişilik kapasitesi ile Anadolu Yakası'nın en özel kapalı konser mekanı olacak. Sürprizlerle dolu gecede hayranlarını doksanlardan günümüze müzikal bir yolculuğa çıkaracak olan Altun, dillere dolanan şarkılarını mekanı dolduracak hayranları ile birlikte seslendirecek. Açılış gecesine özel hazırladığı repertuvarı ile geceye imzasını atmaya hazırlanan başarılı sanatçı, sürprizleri ile müzikseverleri şaşırtacak.


_SDA4601

Sahnesinde Yıldız Tilbe, Gülşen, Duman, Selami Şahin, Halil Sezai, Demet Akalın ve Bülent Ersoy başta olmak üzere Türk müziğinde kendini ispatlamış bir çok ünlü ismi ağırlayacak olan mekan, konser dışı özel performans ve etkinliklere de ev sahipliği yapacak.


1539354316_Jolly_Joker___stMarina__Etkinlik_takvimi

KEŞFET