Çünkü Aşk Kutlanmaya Değer...

İkonik ve etkileyici mimarisiyle Anadolu Yakası'nın prestijli otelleri Burgu & Tango Arjaan by Rotana, 14 Şubat'ı hem şehrin merkezinde, hem de herşeyin uzağında geçirmek isteyen çiftler için romantik kutlama alternatifleri sunuyor.

1515671895_Rotana__Sevgililer_G__n____Tatl__

Piyano Eşliğinde Aşk Şarkıları ve Özel Sevgililer Günü Menüsü
Burgu & Tango Arjaan by Rotana'nın ödüllü şefleri tarafından hazırlanan özel Sevgililer Günü menüsünde gravyer peynirli, kırmızı şaraplı poşe soğan çorbası, üzerinde rokalı salatası narenciye fümesi ile avokadolu frambuaz salsa, füme kereviz graten, ıspanak kreması eşliğinde Toscana usulü dana antrikot ve son olarak da aşk iksiri egzotik orman meyveli ve bitter çikolatalı dolgulu kalp pasta yer alıyor. Bu özel menüye ayrıca bir şişe şarap ve gece boyunca canlı piyano dinletisi ile birbirinden güzel aşk şarkıları eşlik ediyor.


1515671895_Rotana__Sevgililer_G__n___Ana_Yemek

Sadece İkinize Özel...
Burgu & Tango Arjaan by Rotana; modern, stil sahibi ve konforlu süit odalarında Sevgililer Günü'ne özel gül yaprakları, kalp şeklinde pasta ve bir şişe şarap ikramı gibi romantik ayrıntılarla bugünü siz ve sevdiğiniz için özel ve anlamlı kılıyor. Ayrıca konaklamanız boyunca Oda Servisinden %25 indirim ayrıcalığıyla faydalanabilir ve Bodylines Fitness & Wellness Club'ta sevdiğinizle birlikte kışın yüzme keyfini yaşayabilir ya da buhar odası ve saunada rahatlayabilirsiniz.

KEŞFET