Yeni Yıl Coşkusunu Divan Otellerinde Yaşayın!

Divan İstanbul, Divan İstanbul Asia,Divan Suites İstanbul G-Plus ve Divan İstanbul Citybu yıl da misafirleri için çok özel bir yılbaşı programlarıve avantajlı konaklama paketleri hazırladı.Üstün kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla Divan Grubu, bu yılbaşı gecesi içinİstanbul'da lezzet, müzik ve konforu bir arada sunuyor.


Divan_Yeniyil_Gorsel

Divan İstanbul'da Leziz Menüye Türk Sanat Müziği Eşlik Ediyor.
Divan İstanbul içerisindeyer alanDivan Lokantakonuklarını benzersiz lezzetlerden oluşan yılbaşı gala yemeğiyle karşılıyor. Divan'ın leziz reçeteleriyle hazırlanarak oluşturulmuş yılbaşı menüsüne eşlik edecekcanlı fasıl ve Türk sanat müziği seçkileri yeni yıl kutlamalarını ayrıcalıklı kılacak.Yeni yıl heyecanını unutulmaz bir geceyle yaşamak isteyenler için Divan Lokanta'nın yılbaşı gecesi kişi başı fiyatı 560 TL.

Divan İstanbul yılbaşı gecesini konaklayarak geçirmek isteyen misafirler için de özel bir konaklama paketi sunuyor. Oda kahvaltı konaklama ve Divan Lokanta'da gerçekleşecek galayemeğinin de dahil olduğu paketin tek kişilik fiyatı 260 Euro, çift kişilik konaklama fiyatı ise 385 Euro.

KEŞFET