Han's İstanbul

Gösterişli ve Cesur HAN'S İSTANBUL

Han's İstanbul genç bir moda girişimcisi olan ve markasına adını veren Aslıhan Çoruk tarafından kurulan bir moda ve giyim markası. Stil sahibi kadınlardan ilham alan marka renkli ve özgün tasarımlarında öne çıkan pullu, payetli ve işlemeli detaylar bu göz alıcı koleksiyonunu benzersiz kılıyor. Han's İstanbul tasarımlarındaki yenilikçi dokunuşlarla gece kıyafetlerinde kadının feminen güzelliğini ortaya çıkartmanın yanı sıra günlük hayatta da spor rahatlığına şık detaylar eklemeyi unutmamış.

Gelin bu başarılı iş kadını Aslıhan Çoruk ve markası Han's İstanbul'u yakından tanıyalım.

@hansistanbul

Aslıhan

Kendinizden kısaca bahseder misiniz? Han's İstanbul ile ilgili hedefleriniz nelerdir?
Aslında Psikoloji mezunuyum. Aynı zamanda özel bir okulda müdür yardımcısı olarak çalışıyorum. Modayı seven, hayallerini moda üzerine kurmuş bir öğretmenim. Benim ve Han's İstanbul'un gelecek hedefleri çok büyük. Markam gelecek vaat ediyor ve ben de müşterilerimden çok keyifli dönüşler alıyorum. En büyük hedeflerimden biri de kendi tasarımlarımı kadınların üzerinde görmek. İşte bu benim için en büyük başarıdır.


IMG-5215

Han's İstanbul'un en belirgin özelliği nedir? Müşteriler neden sizi tercih etmeliler?
Markamın en belirgin özelliği gösterişi günlük hayatına yansıtan kadınlar için özel tasarımlar yapmasıdır. Hem gündüz hem gece şık olmak isteyen özgür ruhlu kadınların her daim şık ve mutlu hissetmelerini sağlıyoruz.


image005

Kişiye özel tasarımlar yapıyor musunuz?
Tasarımlarımı beğenip zevkle giyen kadınların yanı sıra kişiye özel tasarımlar da yapıyorum. Her türlü mezuniyet, düğün, nişan ve abiye kıyafeti yapıyoruz. Özelikle nişan ve kına elbise siparişlerini daha sıklıkla alıyorum. Son yıllarda kına geceleri en az düğünler kadar organize ve revaçta bir eğlence olduğu için o gösterişi yaşatacak kına gecesi kıyafet siparişlerimde de artışlar olmaya başladı.

 

image001

Tarzınızı nasıl yorumlarsınız? Koleksiyonunuzda hangi parçalar ön plana çıkıyor?
Tarzım gündüz rahatlığı fakat kombinlerimi takılarla zenginleştirmeyi seviyorum. Koleksiyonumda her ürün grubu için özel parçalar var. Ön plana çıkan ve müşterilerimden de oldukça talep gören etek, elbise tasarımlarımda payeti ve ışıltıyı çok kullanıyorum.

Bu senenin ilkbahar-Yaz modasında neler var?
İlkbahar koleksiyonu olarak genelde neon renkler ve pastel tonlar ile çiçekler üzerinde çalışmaya ağırlık vereceğim. Çok yakında koleksiyonumu moda severler ile paylaşacağım.

IMG-5218

Han's İstanbul'un mağaza satışı var mı? 
Yakın hedeflerim arasında bir mağaza açılışı var fakat satışlarımı şu an online satış ve online sipariş olarak devam ettiriyorum. İlkdefagidiyorum.com okuyucuları Han's İstanbul markasına instagram @hansistanbul hesabından rahatlıkla ulaşabilirler. Günün her saati hansistanbul@gmail.com adresinden ise bizimle iletişime geçebilirler.

www.instagram.com/hansistanbul

 

 

KEŞFET