BAKRAS 'Hayatı Kolaylaştıran Çantalar'

HAYATI KOLAYLAŞTIRAN ÇANTALAR

BAKRAS, profesyonel hayatını yıllardır çanta sektöründe sürdüren BAŞAK KIZILKAYA'nın kendi imzasını taşıyan modellerinden oluşturduğu koleksiyonuyla çanta sektörüne özgün bir kadın bakış açısı katmak için kuruldu. Pratik ve şık çözümler sunan çantalar arayan kadınlar için özel olarak üretilen BAKRAS çantaları rahat kullanımı, sıra dışı ve çarpıcı modelleriyle çanta taşımayı bir zevk haline getirmeyi amaçlıyor.

Instagram: @bakrasbaşak


Şık tasarımlara sahip olmasının yanında, daha çok işlevselliği ile öne çıkan Bakras koleksiyonları sade bir çanta değil, taşımayla ilgili tüm çözümleri aktif kadının yaşamına sunan bir marka olarak da hayatımıza girdiğini söyleyen Başak Kızılkaya, "köklerine ve değerlerine bağlı, güçlü ve çağdaş kadınların hem destekçisi hem de sembolü olmak için özenle tasarladığımız Bakras çantalarıyla sürekli gelişim felsefesine inanıyor ve bu doğrultuda kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz."diyerek sektörün önder markalarından biri olduklarını da belirtiyor.


20190404_134108

Bakras Çantaları Nasıl Üretiliyor?
Başak Kızılkaya, "Bakras Ekibi olarak çanta modelleri geliştirmeye gösterdiğimiz özeni üretim kalitesi ve standartlarında da gösteriyoruz. Tüm çanta modellerimiz İstanbul'daki atölyemizde üretilmektedir. Üretim yerimiz 2008 yılında uluslararası denetim firması olan Intertek Türkiye tarafından denetlenmiş ve başarıyla bu denetimden geçmiştir. Düzenli yürüttüğümüz denetimlerle de kalite standartlarımızı çevreye duyarlı bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Çantalarımızın üretiminde kullandığımız kumaş, malzeme ve aksesuarlarımızı da büyük bir titizlikle seçiyoruz. Kumaşlarımız çeşitli baskı, işleme ve kabartma teknikleri uygulanarak işlemlerden geçmiş farklı ve kaliteli malzemelerdir. Kumaşlarımızın boyar maddesi olarak su bazlı boyalar kullanılmasına özen gösteriyoruz."diyerek üretim hassasiyetlerini de gözler önüne seriyor.


13559177_1100982809994895_8134667139503823281_o

BAKRAS İÇ GİYİM TAŞIMA ÇANTASI
Bavulunuzu hazırlarken iç giyimlerinizi nasıl yerleştireceğim derdi bitti artık. Bakras'ın ergonomik iç giyim çantalarının içine iç çamaşır ve sütyenlerinizi ezilmeden, deforme olmadan yerleştirebilir, seyahatlerinizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Bakras'ın iç giyim çantalarıyla mayo ve bikinilerinizi taşımak için ya da evinizde çekmelerinize yerleştirerek portatif düzenleyici olarak da kullanabilirsiniz. Yüzde 100 pamuklu doğal kumaştan üretilen fermuarlı ceplerle genişletilen ve çok pratik bir çanta olan iç giyim çantası kadınların kurtarıcısı olacak.

resize (1)

AYAKKABI TAŞIMA ÇANTASI
Butik üretimiyle farklı olmanın keyfini yaşatan Bakras, fonksiyonel çantalarıyla evden işe, işten çocuklara, çocuklardan spora yetişmek zorunda kalan, aile, ofis ev seyahatler arasında koşuşturan modern ve aktif kadının imdadına yetişiyor. Şık tasarımlarının yanı sıra işlevselliği ile de ön plana çıkan Bakras Türkiye'de bir ilk olan Ayakkabı Taşıma Çantası ile tüm çözümleri aktif kadının yaşamına sunan önder bir marka olarak hayatımıza giriyor. Ayakkabı Taşıma Çantası, 6 ayrı bölmeden oluşuyor ve içi silinebilir malzemeden üretiliyor. Yüksek topuklu ayakkabılarınızı, babetlerinizi, sandalet ve spor ayakkabılarınızı, platform, mantar ve dolgu topuk ayakkabılarınızı rahatça yerleştirebileceğiniz çok kullanışlı bir çantadır.
resize (4)

ANNE BEBEK ÇANTASI
Yeni anneler için bebeğin sağlığı, konforu ve hijyeni oldukça önemlidir. Bunun bilinciyle hareket eden anneler, anne bebek çantalarıyla bu bakımı oldukça kolaylaştırabiliyorlar. Bakras'ın anne-bebek çantalarının özel üretim kumaş kombinlerinin içi ve dışı rahatlıkla silinebilir. Takılıp çıkarılabilen askısıyla kola asılabilir veya istenirse çapraz kullanılabilinir. Bebeğin altını değiştirmek için minder, biberon ve mama kabı saklamak için çantası ve bir de şeffaf mini çanta bulunmaktadır. Çantanın iki yanında ağzı büzgülü cepler ve önde annenin özel eşyalarını koyabileceği kapaklı cepler bulunuyor. Arkada büyük fermuarlı cep ile çantanın içinde krem, bebek bezi ve benzeri malzemeleri yerleştirebileceğiniz oldukça geniş bir kullanım alanı sunuyor.


yeni anne bebek

BAKRAS'IN TREND YARATAN KOLEKSİYONLARI 

  • Takı Taşıma Çantaları
  • İç Giyim Taşıma Çantaları
  • Anne-Bebek Çantaları
  • Ayakkabı Taşıma Çantaları
  • Çanta İçi Düzenleyicileri
  • iPad Kılıfları
  • Plaj Çantaları
  • Rujluklar
  • Ped Kılıfları
  • CatsOfBakras


Birbirinden şık ve kullanışlı 'Hayatı kolaylaştıran' BAKRAS koleksiyonlarının indirim, kampanya ve yeni modellerinden haberdar olmak için web sitesini ve online satış hesaplarını takip etmeyi unutmayın!

Peker Sokak Burç Apt. No: 23 D: 2 Levent – İstanbul
Tel: (0212) 324 61 85

www.bakras.com.tr

info@bakras.com.tr

www.instagram.com/bakras 

KEŞFET