İDG

Kütahya’da Gezilecek Yerler.

10.03.2019 15:24:53

Milli Mücadele'nin en önemli kalelerinden biri olan ve tarihi M.Ö 3000'li yıllara dayanan Kütahya'nın ilçeleri şunlardır: Merkez, Altınbaş, Aslanapa, Çavdarhisar, Domaniç, Dumlupınar, Emet, Gediz, Hisarcık, Pazarlar, Simav, Şaphane ve Tavşanlı. 

Devamı

Yeni Zelanda ve Avustralya’da Unutulmaz Bir Keşif

 11 Ekim 2018 Perşembe  ilkdefagidiyorum.com

Klişe bir tatil yerine macera ve keşfedilecek yeni noktalar mı arıyorsunuz? Yeni Zelanda'nın bozulmamış tabiatı, Avustralya'nın nefes kesen manzaraları ile birbirinden ilginç şehirlere yakından bakmaya ne dersiniz?

Devamı

7 – 9 Eylül 2018 Deniz Kızı Ulusal Kadın Yelken Kupası

 8 Ekim 2018 Pazartesi  ilkdefagidiyorum.com

7-9 Eylül tarihleri arasında İstanbul Fenerbahçe - Caddebostan sahilleri bu yıl 3. kez düzenlenen Denizkızı Ulusal Kadın Yelken Kupası Yat Yarışına ev sahipliği yaptı.

Devamı

Turkcell Platinum Bosphorus Cup Yelken Yarışı

 7 Ekim 2018 Pazar  ilkdefagidiyorum.com

29-30 Eylül tarihlerinde İstanbul yine çok önemli bir yelken yarışına ev sahipliği yaptı. Turkcell sponsorluğunda gerçekleştirilen Turkcell Platinum Bosphorus Cup yelken yarışı 2002 yılından beri düzenleniyor.

Devamı

BAYRAM TATİLİNDEN ÖNCE...

 14 Ağustos 2018 Salı  ilkdefagidiyorum.com

Yaklaşan kurban bayramı tatili öncesinde "Tatile acaba yanımızda ne götürmeli?" diyenlere birbirinden güzel seyahat bavulu önerileri hazırladık.

Devamı

Anne Babalar Dikkat! Çocuklarla 10 Tatil Önerisi

 14 Ağustos 2018 Salı  ilkdefagidiyorum.com

Dört gözle beklediğiniz yaz tatili nihayet geldi mi? Hem zihninizi hem vücudunuzu dinlendirmeyi düşünüyor, çocuklarınızla bol bol zaman geçirmeyi planlıyor, iş yoğunluğundan uzaklaşıp biraz nefes almak istiyorsunuz şüphesiz. 

Devamı
KEŞFET