İlham Veren Fikirler Koçtaş’ta…

Koçtaş, yaşam alanlarında yeni yıl coşkusunu yansıtacakyüzlerce çeşit ürün ve hediye seçeneği ile ilham veren fikirleri 'Yaşayan Evler Yılbaşı' dergisinde bir arada sunuyor. Yeni yılda sevdiklerini ayrıcalıklı bir hediye ile mutlu etmek ve evlerini yılbaşı kutlamalarına hazırlamak isteyenler en uygun fiyat garantisiyle aradıkları her şeyi Koçtaş'ta bulabilir.

1541745681_Inspire_Christmas_JollyFestive_Main_LS2_UB_2018_S_0

Koçtaş ile yaşam alanları yılbaşı kutlamalarına hazır hale geliyor. Farklı boy ve çeşitlerde yılbaşı ağaçları, birbirinden güzel ve çarpıcı renklerde yılbaşı süsleri ve LEDaydınlatmalarKoçtaş'ın 'Yaşayan Evler Yılbaşı' dergisinde tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Dergide, yılbaşının vazgeçilmezi kırmızı ile birlikte altın-şampanya, gümüş-beyaz, mint yeşili-lacivert renklerinden oluşan konsept önerileri ve bir çok güzel fikir yer alıyor. Her renk ve stile uygun dekoratif yastıklar, çerçeveler, objeler ve vazolar dadergidekihediye alternatifleri arasında bulunuyor.


1541745682_koctas_yilbasi_2017_18_0054

Yılbaşı Ağacı İçin En Yaratıcı Fikirler Koçtaş 'Yaşayan Evler Yılbaşı' Dergisinde
Yılbaşı ağacı ve süslemelerinde bol çeşit sunan Koçtaş ile yeni yıl ruhu yaşam alanlarına taşınıyor. Yeni yıl kutlamalarının sembolü olanyılbaşı ağaçları,39,99 TL'den başlayan fiyatlar ve6farklı boy seçeneği ileKoçtaş 'Yaşayan Evler Yılbaşı' dergisinde incelenebilir.

Koçtaş 'Yaşayan Evler Yılbaşı' dergisi,yeni yıl kutlamalarına farklılık katmak isteyenleri de unutmuyor veyaratıcı pek çok güzel fikir sunuyor. Örneğin,çerçeveden yılbaşı ağacı tasarlamak isteyenler; duvara üçgen şeklinde çivi çakarak ve en neşeli anların fotoğraflarının bulunduğu çerçeveleri yerleştirerek LEDaydınlatmalar ile süslemelerini tamamlayabilir. Ayrıca LED aydınlatmaları sadece ağaç ve duvar süsü olarak kullanmak yerine çerçeve, saksı, minik aksesuarları ışıklandırarak evin her köşesine yılbaşı temasını taşımak #güzel fikir.'Yaşayan Evler Yılbaşı' dergisinde yer alan onlarca güzel fikrin videosu yanındaki QR code okutularak izlenebilir.

Koçtaş, yılbaşı kutlamalarında yaşam alanlarını renklendiren çeşit çeşit süsü 50'li paketlerde 59,99 TL'lik en avantajlı fiyat ayrıcalığıyla sunuyor. Evleri renklendiren süsleri ister ağaca, ister kapı önüne, ister tavan aydınlatmasının ucuna asarak ya da geniş bir karton kutunun içine doldurarak kişiselleştirilmiş bir dekorasyon fikrini de hayata geçirmek mümkün...

1541745689_Range_Christmas_NordicNature_CopperWireLights_LS3_UA_2018_S_0

1541745671_Inspire_Christmas_EnchantedWinter_BaubleDisplay_LS1_UC_2018_S_0

Yılbaşı Aydınlatması İçin Doğru Adres Koçtaş
Yılbaşı coşkusunu evde hissetmek isteyenler için her köşeyi ışıl ışıl aydınlatacak birçok aydınlatma seçeneği de 'Yaşayan Evler Yılbaşı' dergisinde bulunuyor. Yılbaşı ağaçlarından pencerelere, masa dekorasyonundan, duvarlara kadar salonun her köşesinde birbirinden farklı form ve renklerde aydınlatmalar yılbaşı ışıltısınıevlere taşıyor.

Kar tanesi desenli holografik efektlifenerleri, yılbaşı ağacının altına konarak ya da masa düzenlemesinde kullanarak yılbaşı gecesine bambaşka bir hava katabilir.

 

KEŞFET