İngiltere’nin 1 Numarası Türkiye’de!

İngiltere'nin 1 numaralı yüz bakım markası Simple, Amerika ve birçok Avrupa pazarından sonra artık Türkiye'de. Unilever'in Türkiye pazarındaki ilk yüz bakım markası olan  Simple, sert kimyasal, paraben alkol, yapay parfüm ve renklendirici içermeyen ürünleri ile kadınlara "iyi kalpli bir cilt bakımı" sunuyor.


1540478636_Simple___r__nleri

İngiltere'nin 1 numaralı yüz bakım markası Simple, Unilever'in Türkiye'deki ilk yüz bakım markası olarak geçtiğimiz günlerde raflardaki yerini aldı.Simple Marka Müdürü Özge Acarbay'ın ev sahipliğinde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ve Uzman Psikolog Zeynep Selvili Çarmıklı'nın katılımı ile gerçekleşen özel bir davetle, iyi kalpli cilt bakım felsefesini tüketiciler ile buluşturan Simple ürünlerinin içinde olanlar kadar olmayanlar da dikkat çekiyor. Ürünlerinde paraben, sert kimyasallar, alkol, yapay parfüm ve renklendirici bulunmayan Simple, cilt bakımında sadece sağlıklı bir cildin doğal yapısına uygun olan içerikleri kullanıyor.

Hayvansal Kaynaklı İçerik Bulunmuyor.
Cilde zarar veren ve tahriş eden hiçbir maddenin yer almadığı Simple ürünlerinde, papatya yağından elde edilen, cildin iyileşmesini hızlandıran, anti-iritan ve anti-bakteriyel niteliği bulunan bisabolol'dan, çok güçlü bir antioksidan olan ve cilt metabolizmasını dengeleyip ve güçlendiren, anti-aging etkili üzüm çekirdeği yağına kadar pek çok doğal bitki özü bulunuyor. A, E ve C vitaminleri açısından zengin olan Simple ürünlerinde ayrıca, sağlıklı bir cilt oluşumunun olmazsa olmazları arasında bulunan B3 vitamini ile cildi yatıştırıcı ve besleyici etkisi bulunan B5 gibi vitaminlerde bulunuyor. Simple ürünlerinde hayvansal kaynaklı içerik bulunmuyor.

1540478600_Simple_T__m___r__nler

Simple 18 Farklı Ürün Çeşidi ile Türkiye'de!
Simple'ın ürün gamı ise oldukça geniş. İçinde B3, B5, C vitaminleri bulunan ve 3 kez saflaştırılmış su ile elde edilen Micellar Makyaj Temizleme Suyu ile Micellar Yüz Temizleme Mendilleri, lens takanların da rahatça kullanabileceği Çift Fazlı Göz Makyaj Temizleyicisi ile A, E vitaminlerinin yanı sıra, %100 üzüm çekirdeği yağı içeren ama ciltte yağ hissi bırakmayan Nemlendirici Temizleme Yağı, nemlendirici ve ferahlatıcı Yüz Temizleme Jelleri ile pirinç granüllerinin yanında B5 ve E vitaminleri de içeren Pürüzsüzleştirici Peeling dikkat çeken ürünler arasında.


Simple ayrıca, günlük cilt bakım rutini içerisinde rahatlıkla kullanılabilecek cildi besleyen ve nemlendiren Vital Vitamin Gündüz ve Gece Kremleri ile hodan yağı tohumu içeren Su Bazlı Nemlendirici ve gerek stresten gerek hava kirliliğinden etkilenen ciltler için rahatlatan ya da yoğun nemlendirici etkisi bulunan Maskeler ile cildin ihtiyaçlarına göre farklılaşan birçok ürününü tüketiciye sunuyor. Markanın kuru ciltler için geliştirdiği, nemlendirici etkisi daha yüksek Water Boost™ Serisi de var. Bu seri içinde, Nemlendirici Jel Krem, Temizleme Jeli, Gece ve "Nem Hapsedici Krem ile Nemlendirici Kağıt Maske bulunuyor.

Simple Ürünleri ve Fiyat Bilgisi
Micellar Makyaj Temizleme Suyu: 39,9 TL
Su Bazlı Nemlendirici: 59,9 TL
Nemlendirici Temizleme Yağı: 59,9 TL
Çift Fazlı Göz Makyaj Temizleyicisi: 44,9 TL
Vital Vitamin Gündüz Kremi: 59,9 TL
Vital Vitamin Gece Kremi: 59,9 TL
Nemlendirici Yüz Temizleme Jeli: 35,9 TL
Ferahlatıcı Yüz Temizleme Jeli: 35,9 TL
Pürüssüzleştirici Peeling: 33,9 TL
Rahatlatıcı Kağıt Maske: 22,9 TL
Hava Kirliliğine Karşı Kağıt Maske: 22,9 TL
Yoğun Nemlendrici Kağıt Maske: 22,9 TL
Miceallar Yüz TemizlemeMendili: 35,9 TL

Water Boost™ Serisi
Water Boost™ Nemlendirici Jel Krem: 49,9 TL
Water Boost™ Micellar Yüz Temizleme Jeli: 42,9 TL
Water Boost™ Nemlendirici Gece Kremi: 64,9 TL
Water Boost™ Nem Hapsedici Krem: 49,9 TL
Water Boost™ Nemlendirici Kagıt Maske: 22,9 TL

KEŞFET