İstanbul WinterDream Açılıyor

İstanbul WinterDream, 18 Ocak'tan itibaren Seyrantepe Vadi İstanbul'da kurulacak ve 40 gün 40 gecelik bir rüyayı yaşatacak.

Açık havada buz pateni keyfi ve dev kızak rampasının keyfini yaşamak, atlıkarınca, kamikaze, çarpışan arabalar, flyingwings, crazydance, trombolingibi lunapark klasiği eğlencelerin tadına varmak için Londra'da Hyde Park'ta bulunan merkeze kadar gitmenize gerek yok.... Şehrin içinde, 6000 m2'lik geniş bir alanda kışın keyfini doyasıya yaşayacağınız İstanbul WinterDream, 18 Ocak - 25 Şubat tarihleri arasında sizleri eğlenceli bir rüyayı yaşamaya bekliyor. Kışın en eğlenceli buluşmalarına ev sahipliği yapacak İstanbul WinterDream, klasikleşen lunapark eğlenceleri, paten şovları, DJ performansları, ışık, dans gösterileri ve çocuklara özel çeşitli atölye çalışmaları ile kış aylarının en keyifli buluşma noktası olacak.


1515505011_buz_pateni


İstanbul Winter Dream'de 7'den 70'e Herkes İçin Eğlence Var!
Çocuklarınız 400 m2'lik alanda buz pateni yapmanın keyfini sürerken, siz de çarpışan arabalar ile çocukluğunuza dönebilir, kamikaze ile adrenalin seviyenizi zorlayabilir, çufçuf tren ile çocuklarınız ile birlikte neşeli vakit geçirebilirsiniz. DJ performansları, ışık ve renkler arasındaki dans gösterileri ve paten şovlarına ev sahipliği yapacak İstanbul WinterDream, ziyaretçilerine unutamayacakları bir kış vadediyor.
Sokak lezzetlerinin keyfine varacaksınız!


1515505010_kamikaze__2_

Dumanı tüten köfte, nefis tantuni, kömürde kokoreç, kaç tane yediğini unutturan ıslak hamburger, tadına doyulmaz sucuk ekmek, başlı başına bir kış rüyası kestane ve daha nicesi... DJ müzik eşliğinde sokak lezzetlerinin keyfine varacağınız İstanbul WinterDream, çeşitli hediyelik eşyaların satıldığı küçük ahşap evlerle de tam bir festival havası yaşatacak.

18 Ocak - 25 Şubat tarihleri arasında kışın en eğlenceli buluşmalarına ev sahipliği yapacak olan İstanbul WinterDream, hafta içi ve hafta sonu 10.00- 23.00 saatleri arasında Seyrantepe Vadi İstanbul'da ziyaretçilerini ağırlayacak. 

KEŞFET