KONAKLAMA

Argos in Cappadocia’nın Büyülü Atmosferi, Yeni Yıl Gecesinde Sizleri Bekliyor.

 19 Aralık 2017 Salı

Mytha Hotel Anthology bünyesindeki Argos in Cappadocia'nın ''geleneksel''yılbaşı programı hazır. Yılbaşı gecesine özel enfes menüsü ve 2 ya da 3 günlük konaklama paketleriyle rüya gibi bir yılbaşı deneyimi yaşamak isteyen misafirlerini Kapadokya'nın büyülü coğrafyasında eşsiz bir hafta sonuna bekliyor.

Devamı

Conrad İstanbul Bosphorus’tan Boğaz Manzarası Eşliğinde Noel ve Yılbaşı Kutlamaları

 18 Aralık 2017 Pazartesi

Conrad İstanbul Bosphorus, yeni yılı Boğaz'ın panoramik manzarası ve canlı müzik eşliğinde her biri ziyafete dönüşen Noel ve Yılbaşı aktiviteleri ile karşılıyor. 270 derece benzersiz İstanbul manzarası sunan SummitBar&Terrace'da ve ünlü Manzara Restaurant'da gerçekleşecek etkinlikler yeni yılı özel kılmak isteyen misafirlerini bekliyor.

Devamı

Yeni Yıl Alışverişinin Büyüsünü Hilton İstanbul Bomonti’de Yaşayın.

 18 Aralık 2017 Pazartesi

Hilton İstanbul Bomonti, "Yeni Yıl Alışveriş Festivali" ile yılbaşı coşkusunu ikiye katlamaya hazırlanıyor. Hilton İstanbul Bomonti'nin ruhuyla bütünleşmesi ve gelenekselleşmesi planlanan etkinliğin ilk adımı olan festivalde birbirinden güzel markalar yer alacak.

Devamı

Aila, Yeni Yıla Yeni Menüsüyle Başlangıç Yapıyor.

 18 Aralık 2017 Pazartesi

Geleneksel motiflerle bezeli iç mimarisi, müzik dolu akşamları ve Şef Umut Karakuş'un eşsiz mutfağı ile Aila, yeni yıla yeni menüsü ile başlangıç yapıyor. Aila, yeni yıl sürprizi olarak kendi üretimi olan özel baharatları da kullanım ipuçlarıyla birlikte satışa sunuyor.

Devamı

Yeni Yıl Coşkusunu Divan Otellerinde Yaşayın!

 18 Aralık 2017 Pazartesi

Divan Grubu, İstanbul'da her yıl olduğu gibi bu yıl dayılbaşı programlarıyla yeni yıl heyecanını yaşamak isteyenlere farklı alternatifler sunuyor.

Devamı

Wish More Hotel İstanbul’dan Yılbaşı Şöleni

 18 Aralık 2017 Pazartesi

Lüks ile estetiğin şık dokunuşlarla bir araya geldiği Wish More Hotel Istanbul, yeni yılı şölen tadında karşılamak isteyen misafirlerini benzersiz bir program ile ağırlayacak.

Devamı

Palandöken’in Seçkin Otellerinden Sway Hotels'de Eğlence Zirvede Olacak.

 18 Aralık 2017 Pazartesi

Yılbaşı tatilini kayak yapıp kış mevsiminin tadını çıkararak değerlendirmek isteyenler Sway Hotels'in yeni yıl programlarıyla eğlenceyi zirvede yaşayacak.

Devamı

Çırağan Palace Kempinski İstanbul'da Görkemli Yılbaşı Kutlamaları

 18 Aralık 2017 Pazartesi

Bu yıl #YourPalaceYourHome temasıyla noel ve yeni yıl aktiviteleri dünyanın dört bir yanından gelen misafirlere ev sıcaklığı sunarken, göz dolduran dekorasyonlar konukları eşsiz bir serüvene davet ediyor.

Devamı

İstanbul Marriott Hotel Şişli Sağlıklı Yaşama Yeni Bir Kapı Açıyor.

 31 Temmuz 2017 Pazartesi

İstanbul Marriott Hotel Şişli, Spa ve Sağlık Merkezi'nde misafirlerine motivasyon veren, yaşam enerjisini çoğaltan, zindelik ve huzur sağlayan ruhsal ve bedensel deneyimler sunuyor.

Devamı

Turizm Yılında ‘Yeşillenen Oteller’ Turistlerden Tam Not Alıyor

 17 Temmuz 2017 Pazartesi

Birleşmiş Milletlerin ''Kalkınma İçin Uluslararası Sürdürülebilir Turizm Yılı" olarak ilan ettiği bu yıl; yeşillenen oteller ile turistlerden tam not alan Türkiye, turizmde sürdürülebilirliği hedefliyor.

Devamı

reklam banner

KEŞFET