MERHABA 2019

@artisan.candy

 29 Aralık 2018 Cumartesi

Üsküdar'da açtıkları atölyede, koruyucu madde içermeyen, tamamı el yapımı modern şekerlemelerin üretimini yapan Artisan Candy, dünya şekerlemelerini Türk damak tadına göre yorumluyor. 

Devamı

@bebeggtr

 27 Aralık 2018 Perşembe

Bebegg markası, bebeğinizin hassas tenine zarar vermeden, terletmeden ısıtan yumuşacık organik battaniyesi, nevresim takımları ve organik uyku arkadaşıyla bebeğinize istediğiniz yumuşaklığı ve doğallığı sağlamanıza yardımcı olur

Devamı

@keddconcept

 24 Aralık 2018 Pazartesi

Yeni yılın aşk kokan havası, evinizde romantik rüzgarlar estirecek. Neşelendik, eğlendik, yüreğimiz ısındı. Ve sonrasında bu güzel hisleri paylaşmaya karar verdik.

Devamı

@babygrootsstore

 24 Aralık 2018 Pazartesi

Babygrootsstore markası bebeklere uygun, sağlıklı ve bir o kadar da kaliteli ürünler sunmak amacıyla kurulmuş. Bebekler için en doğal akçaağaç malzemesinden ve zararsız bpa içermeyen ürünlerden oluşmaktadır.

Devamı

@bettyswonderlands

 24 Aralık 2018 Pazartesi

Betty's Wonderland kişiye özel süslediği el yapımı ahşap altlıkları ile bütünleştirdiği sukulent & kaktüsleri ile yeni yıla hazır.

Devamı

En Yaratıcı Hediyeler Yılbaşı Hediye Pazarı ile Kanyon’da

 18 Aralık 2018 Salı

Farklı hediye arayanlar 21-27 Aralık tarihleri arasında Kanyon'da kurulacak Yılbaşı Hediye Pazarı'nda bir araya geliyor. Tüm ay boyunca Kanyon'u saran kristal ışıltıları Yılbaşı Hediye Pazarı'nda da Kanyon misafirlerini karşılayacak.

Devamı

Yeni Yılı Gizia Gate ile Karşılayın

 18 Aralık 2018 Salı

Tasarım ve modanın İstanbul'daki ikmal noktası GATE, Türkiye'nin beğenilen tasarımcılarının eşsiz koleksiyonlarından seçilmiş en özel parçalarla yeni yıl stiliniz için ihtişamlı bir görünüm vadediyor.

Devamı

Yılbaşı İçin En Sağlıklı Hediye Alternatifi: “Nova Vera Erken Hasat”

 18 Aralık 2018 Salı

Yılbaşında sevdiklerine sağlıklı bir yıl hediye etmek isteyenler, Nova Vera'nın ödül rekortmeni sızma zeytinyağı "Erken Hasat"ı tercih ediyor.

Devamı

Yeni Yılın En Dikkat Çeken Hediye Önerisi LR’den…

 18 Aralık 2018 Salı

Yeni yıl, her zaman yanımızda olan sevdiklerimize, onları ne kadar sevdiğimizi anlatma fırsatı sunuyor. LR Health & Beauty, sevdikleri için hediye arayışında olanların yardımına yılbaşına özel olarak limitli sayıda üretilen Plummy Cream Dreamset ile koşuyor.

Devamı

Yılbaşı İçin En Özel Hediye Seçenekleri Boyner Evde’de

 18 Aralık 2018 Salı

Ev tekstilinden banyo ve mutfağa, dekorasyon ürünlerinden elektrikli ev aletlerine kadar zengin seçkisiyle yaşam alanlarını güzelleştiren Boyner Evde, yeni yıl coşkusuyla dolu bir yılbaşı koleksiyonu sunuyor.

Devamı

2019 Yılında En İyi Hediye Alternatifleri Karaca’dan

 18 Aralık 2018 Salı

Karaca, ne hediye alacağına karar veremeyenleri unutmadı. Sevdiklerine, yeni yılda en özel ve tatlı yılbaşı armağanını almak isteyenler için birbirinden özel alternatifleri listeledi.

Devamı

Evlere Yeni Yıl Neşesi Geliyor.

 16 Aralık 2018 Pazar

Hepsiburada, yeni yılı evinde karşılayacak müşterilerini düşünerek; ışıltılı, mekânlara neşe ve renk katan yüzlerce dekorasyon ürününü yılbaşına özel avantajlı fiyatlarla sunuyor.

Devamı

Ajandam ve Aile Takvimi ile 2019 Dolu Dolu Geçecek!

 12 Aralık 2018 Çarşamba

Çocukların hayal gücünü geliştirmeye öncelik veren abm Yayınevi'nin çıkardığı yeni Ajandam ve Aile Takvimi dolu dolu geçecek 2019'un müjdesini veriyor. Çocuklar Ajandam ile kendilerini keşfederken, Aile Takvimi'nde de aile bireyleriyle gerçekleştirecekleri etkinlikleri planlayacaklar.

Devamı

Hatırlayan Zeytin Ağacı

 12 Aralık 2018 Çarşamba

TANIŞMA. Bin yaşındaki bir zeytin ağacıyla tanışıp dost olmak, zeytinin ve Anadolu'nun son bin yılını bir de ondan dinlemek ister misiniz?

Devamı

İngiltere’nin 1 Numarası Türkiye’de!

 12 Aralık 2018 Çarşamba

İngiltere'nin 1 numaralı yüz bakım markası Simple, Amerika ve birçok Avrupa pazarından sonra artık Türkiye'de. Simple, sert kimyasal, paraben alkol, yapay parfüm ve renklendirici içermeyen ürünleri ile kadınlara "iyi kalpli bir cilt bakımı" sunuyor.

Devamı

İlham Veren Fikirler Koçtaş’ta…

 12 Aralık 2018 Çarşamba

Koçtaş, yaşam alanlarında yeni yıl coşkusunu yansıtacakyüzlerce çeşit ürün ve hediye seçeneği ile ilham veren fikirleri 'Yaşayan Evler Yılbaşı' dergisinde bir arada sunuyor. Yeni

Devamı

Godiva’nın İkonik Yeni Yıl Koleksiyonu Çikolataseverlerle Buluşuyor.

 12 Aralık 2018 Çarşamba

Dünyanın bir numaralı lüks çikolata markası Godiva, Belçika çikolatasının en leziz halini bu kez kışa özel tatlılardan ilham alarak tek lokmalık lüks çikolata formunda sunuyor. 

Devamı

Yeni Yıl Coşkusu Bu Yıl da Zorlu’da Yaşanacak.

 12 Aralık 2018 Çarşamba

Zorlu Center, yeni yıl coşkusunu Aralık ayı boyunca birbirinden renkli etkinlikler, Yeni Yıl Köyü ve Defne Samyeli & İskender Paydaş konserleri ile yaşatmaya hazırlanıyor.

Devamı
KEŞFET