NEREDE NE VAR?

Genç Bi Şenlik Sömestr İçin Geri Sayım Başladı

 16 Ocak 2018 Salı

Modüler Sanat ve Koşanadam Organizasyon'un düzenlediği "Genç Bi Şenlik Sömestr" 20 Ocak Cumartesi Ülker Sports Arena'da gerçekleşecek. 21 yaş üzerinin katılamadığı şenlikte Teoman, Manga, Ezhel, Pera, Dolu Kadehi Ters Tut ve Oğuzhan Uğur gençlerle buluşacak.

Devamı

İstanbul WinterDream Açılıyor

 16 Ocak 2018 Salı

Soğuk kış günlerinin buluşma noktası olmaya hazırlanan İstanbul WinterDream, çok yakında ziyaretçilerini ağırlamaya başlayacak. A46 imzalı "İstanbul WinterDream" ZUBİZU iletişim sponsorluğunda 7'den 70'e herkese kışın en eğlenceli geçen rüyasını yaşatacak.

Devamı

Sünger Bob ile Macera Sömestrde Vadistanbul'da!

 16 Ocak 2018 Salı

Şehrin Yeni Yıldızı Vadistanbul AVM'de sömestr etkinlikleri çok renkli. Büyük küçük herkesin çok sevdiği, Nickelodeon'ın sevimli karakteri Sünger Bob, birbirinden eğlenceli aktivitelerle dolu macera için, Vadistanbul AVM'de çocuklarla buluşuyor.

Devamı

Hilltown, Optimum, Piazza ve Kozzy’de Sömestr Etkinlikleri

 16 Ocak 2018 Salı

Bulundukları bölgelerdeki alışveriş ve sosyal yaşamın cazibe merkezi haline gelen Hilltown, Optimum, Piazza ve Kozzy AVM'ler, 19 Ocak Cuma günü karne alacak minikleri birbirinden renkli etkinlikler ile eğlencenin zirvesine çıkartacak.

Devamı

Çocuklar Sömestre Tatilini Sanatla Karşılıyor

 16 Ocak 2018 Salı

Faber-Castell'in Oyuncak Müzesi, Pera Müzesi ve Rahmi M. Koç Müzesi bünyesinde hayata geçirdiği "Yaratıcılık Atölyeleri" ile çocuklarla buluşmaya devam ediyor. Müzelerde sergilenen eserlerden ilham alan çalışmalar renkli, yaratıcı ve sanat dolu bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Devamı

Çocuklar Legoların Yaratıcı Dünyası ile Buluşuyor

 16 Ocak 2018 Salı

Alışveriş ve sosyal yaşamın vazgeçilmez merkezlerinden Ankara ve İstanbul Optimum AVM' ler, sömestr tatilinde çocukları LEGO' nun yaratıcı dünyasına davet ediyorlar. LEGO etkinlikleri İstanbul Optimum' un ardından Ankara Optimum' da çocuklarla buluşacak.

Devamı

Çocuklar ‘KidzMondo Teknopark Sömestr Atölyesi’nde Buluşuyor

 16 Ocak 2018 Salı

KidzMondo Teknopark Sömestr Atölyeleri ile çocuklar dijital dünyayı deneyimleyecek. Kodlama, Mobil Kodlama, 3D Tasarım ve Robot Tasarım eğitimleri ile 5-12 yaş arası çocuklar aynı zamanda tüm gün KidzMondo'da seçtikleri meslekleri de deneyimleyecek.

Devamı

Macera Dolu Bir Sömestr İstanbul Akvaryum'da

 16 Ocak 2018 Salı

Uzun ve yorucu geçen bir eğitim- öğretim dönemi daha sona erdi. 22 Ocak itibariyle okula kısa bir mola verecek olan çocukları İstanbul Akvaryum'da Türkiye'nin ilk kutup penguenleri ve birbirinden ilginç 17 bin kara ve deniz canlısı ile birlikte keyifli bir tatil bekliyor.

Devamı

Eğlence ve Sanat Dolu Mall of İstanbul

 16 Ocak 2018 Salı

Yarıyıl tatilinde Mall of İstanbul; dünyada sayılı sanatçı tarafından icra edilen "micro art" alanında, özel bir sergiye ev sahipliği yapıyor. Tasarım Atölyeleri'nde çocuklar kendi tasarımlarıyla eserler ortaya çıkartırken, Kukla Oyunu Atölyesi'nde de yaratıcı kuklalar yapmayı öğrenecek.

Devamı

Dubb Indian Bosphorus

 11 Ocak 2018 Perşembe

Hint mutfağının eşsiz lezzetlerini İstanbullularla buluşturan Hilton İstanbul Bosphorus'ta yer alan Dubb Indian Bosphorus, Zorlu PSM'de yakın zamanda sahnelenecek iki muhteşem gösteriye indirimli giriş fırsatı sunuyor.

Devamı

Prontotour 2017’de %22 Büyüdü

 10 Ocak 2018 Çarşamba

Ayrıcalıklı seyahat deneyimleri sunan ve yurtdışı turlarında sektörün lideri olan Prontotour, Gaziantep'te gerçekleştirdiği Acenteler Toplantısı ile 2017 yılı değerlendirmesi yapıp, büyüme rakamlarını ve 2018 hedeflerini açıkladı.

Devamı

Sacred7 Travel Yedi Yaşında!

 28 Aralık 2017 Perşembe

Butik ve temalı seyahat uzmanı Sacred7 Travel, dün akşam düzenlediği özel bir davetle yedinci yaşını kutladı. Davette cemiyet hayatının tanınmış isimleri bir araya geldi ve Sacred7 Travel'ın yedi yıllık yolculuğu coşkuyla kutlandı.

Devamı

Şarabın Dünyasına ‘Şans’ ile Yolculuk

 14 Aralık 2017 Perşembe

Levent'in yıldızı, Şans Restaurant, geçtiğimiz akşam şarap severlerin gönlünü fetheden bir etkinliğe imza attı. Oenotrian Wine Club işbirliği ile Turgut Tokgöz ve Mehmet Türkat eşliğinde gerçekleşen şarap tadım etkinliğine ilgi yoğundu.

Devamı

Anadolu Ateşi Dans Topluluğu

 13 Aralık 2017 Çarşamba

Anadolu kültürü ve Türk halk danslarını bale, modern dans ve dansın diğer disiplinleri ile sentezleyerek tüm dünyaya Anadolu dili ile tanıtan "Anadolu Ateşi Dans Topluluğu", 12- 13 Ocak'ta istanbul'da sahne alacak. 


Devamı

Türkiye’nin İlk Ulusal Kadın Yelken Kupası Sahiplerini Buldu.

 31 Temmuz 2017 Pazartesi

Ana sponsorluğunu Heafey Group'un üstlendiği "2. Deniz Kızı Ulusal Kadın Yelken Kupası'nda" kupayı Eker "Yayık Ayran" adlı teknesiyle kazandı. Arçelik ikinciliği elde ederken, üçüncülük Borusan Otomotiv Kadın Yelken Takımı'nın oldu. Etkinlik Kupa Töreni ile sona erdi.

Devamı

Yavuz Çetin Uniq Açık Hava Film Festivali’nde Anılıyor.

 31 Temmuz 2017 Pazartesi

UNIQ Açık Hava Film Festivali, Türk rock müziğinin altın çocuğu Yavuz Çetin'i 16'ıncı ölüm yıldönümünde 'Blue' belgeseli ile anıyor.

Devamı

Avanak Avni ve Oğuz Aral Kadıköy’de

 28 Temmuz 2017 Cuma

Kadıköy Belediyesi tarafından yaptırılan Türk karikatürünün efsane ismi Oğuz Aral ve kahramanı Avanak Avni artık Kadıköy'de.

Devamı

2. Deniz Kızı Ulusal Kadın Yelken Kupası

 28 Temmuz 2017 Cuma

Yelken tutkusuyla yarış heyecanını birleştiren "2. Deniz Kızı Ulusal Kadın Yelken Kupası başlıyor. 

Devamı

Trakya Fest Başlıyor!

 26 Temmuz 2017 Çarşamba

İlk olma özelliği taşıyan ve 4-6 Ağustos 2017 tarihleri arasında Erikli Sahili Keşan Belediye Plajı'nda düzenlenecek "Trakya Fest", müzik dünyasının önemli isimlerini ve gruplarını müzikseverlerle buluşturacak.

Devamı

“Çiftdüşün: Çiftgörü” ve “José Sancho" Pera Müzesi'nde

 26 Temmuz 2017 Çarşamba

Pera Müzesi, sezona iki yeni sergiyle devam ediyor: "Çiftdüşün: Çiftgörü" sergisi metin ve imge arasındaki çok yönlü ilişkiyi sorguluyor. 

Devamı
KEŞFET