Sünger Bob ile Macera Sömestrde Vadistanbul'da!

20 Ocak - 4 Şubat tarihleri arasındaki sömestr etkinliğinde, tatil keyfi dolu dolu yaşanacak.


İstanbul'a yepyeni bir nefes veren ve her mevsim yeşilin başka bir tonuyla misafirlerini karşılayan Şehrin Yeni Yıldızı Vadistanbul AVM, birbirinden renkli etkinliklerle, eğlencenin yeni adresi. Sömestr tatilinde çocukları unutmayan Vadistanbul, Sünger Bob etkinliğinde çok farklı ve keyifli aktiviteler ile çocuklara eğlence dolu bir deneyim yaşatacak.


1516095634_SungerBobG2


Sünger Bob ile Tanışma Zamanı
Minik katılımcılar, Sünger Bob'un en eğlenceli yüz ifadeleriyle dolu ışıklı masada, seçtikleri yüz ifadesini çizip boyayarak, kendilerine özel maske hazırlarken çok eğlenecek. Yengeç Restoran'ın leziz hamburgerlerinin bulunduğu menüdeki boşluklara frizbi şeklindeki hamburger köftelerini fırlatarak isabet ettirmeye çalıştıkları oyun, farklı zorluk seviyesinde ve heyecan dolu. Tüm çocuklar hamburgerlerini hazırlamak için canla başla uğraşacak. Sünger Bob'un ananas evinin penceresine bakan minikler, penceredeki ekranda su altındaki dünyayı ve içinde kendilerini görecekler. El hareketleriyle etraftaki objeleri ve karakterleri interaktif olarak aktive eden minik katılımcılar, objelerin ve karakterlerin hareket ve sesleriyle su altı dünyasını deneyimlerken keyif dolu dakikalar geçirecek.


Denizanası yakalama aktivitesinde minikler, denizanası fırlatan taşın çevresinde toplanarak, Sünger Bob'un yaptığı gibi fileleriyle havadaki denizanalarını yakalayacaklar ve oyun heyecanla devam edecek. Minik katılımcılar sonrasında, dev Yengeç Burger'in dağılmış olan parçalarını, işbirliği ile doğru bir sırada üst üste dizerek Yengeç Burger'i oluşturacaklar. Miniklerin işbirliğiyle başaramayacağı şey yok!

KEŞFET