Yılbaşı İçin En Sağlıklı Hediye Alternatifi: “Nova Vera Erken Hasat”

Yılbaşında sevdiklerine sağlıklı bir yıl hediye etmek isteyenler, Nova Vera'nın ödül rekortmeni sızma zeytinyağı "Erken Hasat"ı tercih ediyor.

Uluslararası yarışmalarda en çok ödül alan Türk zeytinyağı markası Nova Vera, yılbaşında kalıpların dışına çıkarak sevdikleri için farklı ve sağlıklı bir hediye alternatifi düşünenlere "Erken Hasat Natürel Sızma Zeytinyağı "ürününü öneriyor. Dünyanın en önemli zeytinyağı listesi FlosOlei'ye giren Nova Vera Erken Hasat ürünü, yılbaşına özel kampanya kapsamında internet sitesi üzerinden %20 indirimli satışa sunuluyor.1545067821_NOVA_VERA_YILBA__I

 

Taze çimen, çağla-badem meyvemsiliğinin ön planda olduğu, yakıcılığı belirgin, aroması güçlü bir zeytinyağı olan Erken Hasat, Nova Vera'nın kendi bahçelerindeki zeytinlerin rengi yeşilden alacaya dönmek üzere iken elle toplanıyor ve saatler içerisinde soğuk sıkıma alınıyor. 500 ml'lik DOP kapaklı, ultraviyole filtreli, koyu renk cam şişede sunulan Erken Hasat'ın özellikle bebeklerin yemeklerinde, kahvaltıda, salatalarda ve soğuk yemeklerde çiğ olarak kullanılması öneriliyor. Ödül rekortmeni sızma zeytinyağı, 460 mg/kg polifenol değeri ve en çok 0,2 asit değerine sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

2018 yılında New York IOOC, 2018-London OliveOil, 2018-Olive Japan, OliveChina, 2018-Joop Japan OliveOil yarışmalarında altın madalya alan ve "Türkiye'nin en iyisi" ödülüne layık görülen Erken Hasat ürünü, yine 2018'de Amerika'da yapılan ve 21 ülkeden 658 ayrı zeytinyağının yarıştığı Los Angeles Natürel Sızma Zeytinyağı yarışmasında da altın madalya alan tek Türk zeytinyağı oldu. İtalya'da yapılan EVO IOOC yarışmasında gümüş madalya, Zeytindostu Derneği yarışmasında ise Premium Altın Ödülü'ne layık görüldü.

KEŞFET