29 Food Bar!

Bodrum'da Eğlencenin Yeni Adresi: 29 Food Bar!

Bu yazın en gözde mekânı 29 Food Bar, Bodrum'daki eğlence anlayışına yep-yeni bir soluk getiriyor. DJ performanslarıyla 29 Food Bar, haftanın her gününe farklı bir ritim kazandırıyor. 

1499068678_29FoodBar_Bodrum4

29'un kusursuzluk anlayışıyla hizmet sunan 29 Food Bar, bu yaz sezonunda Bodrum Yalıkavak Palmarina'da gece hayatının nabzını tutuyor. Şık dekorasyonu, lezzetli atıştırmalıkları ve mü-zikleriyle29 Food Bar, açıldığı günden bu yana haftanın her günü kaliteli eğlenceye ev sahipliği yapıyor. 

Eşsiz ambiyansıyla kısa zamanda Bodrum'un en popüler mekanlarından olan 29 Food Bar, 7 Eylül'e kadar her Perşembe*DJ Mahmut Orhan'ı ağırlıyor. Performansları ile kendi müdavim kitlesi olan DJ Mahmut Orhan, yaz boyunca Perşembe akşamları eğlenceyi doruğa taşıyacak.1499068678_29foodbar_yemek

DJ Melon, her Cuma ve Cumartesi gecesi müzikleri ile hafta sonu eğlencesini başlatırken, Pazar akşamları DJ kabinini Cüneyt Öztürk'e devrediyor. Cüneyt Öztürk, 9 & 16 Temmuz ve 6 Ağustos Pazar günleri özel setleri ile 29'da eğlencenin ritmini yükseltecek.

Keyifli yemek ve eğlenceyi bir arada sunan 29 Food Bar, Türkiye'nin önde gelen DJ'lerinin yanı sıra yaz boyunca sürpriz isimleri de ağırlamaya hazırlanıyor.

* DJ Mahmut Orhan, Temmuz'un ilk haftasına özel olmak üzere 5 Temmuz Çarşamba gecesi performans gösterecek.

KEŞFET