ACAR BALIK RESTAURANT

Urla, Özbek Köyü-Akkum Sahili

ACAR BALIK RESTAURANT

Akkum Sahili; doğası, lezzetleri ve insanı huzurla buluşturan dinginliği ile bu bölgeyi ziyaret eden tatilcilerin de listesine girmeyi başarıyor.

Ege denilince iştah kabartan otlarından ve nefis balık menüsünden bahsetmeden geçmek olmaz. Acar Balık Restaurant, Türk ve Ege Mutfağı'na ayrı bir lezzet katan deniz mahsulleri ile her damak zevkine hitap ediyor.

IG: @acarbalikrestoran

 

acar balık 1

 

acar balık 2

 

Deniz Mahsulleri; Ayrı Bir Lezzet Menüsüne Dönüşüyor.

Urla'nın en eski yerleşim yerlerinden biri olan Özbek Köyü'ne bağlı Akkum sahilinde hizmet veren Acar Balık Restaurant, ferah ortamı, zengin menüsü ve hızlı servisi ile tatilcilerin gözdesi bir mekan.

Muhteşem deniz manzarası eşliğinde tatilcilerin damak zevkine hitap etmeyi başaran Acar Balık Restaurant; deniz ürünlerinin pek çok çeşidini Ege'nin yöresel lezzetleriyle birleştirerek misafirlerinin beğenisine sunuyor. Bu nefis lezzetlerin ardındaki başarı hikayesi ve çalışma disiplini ise mekanın samimiyetinin misafirlerine geçmesini sağlıyor.

 

acar balık Vatsap 4

 

acar balık Vatsap 1 IG

 

"Deniz, Kum, Akkum"

İşletme sahibi olan Alaaddin Bey, Foça'daki işletmecilik deneyimlerini Ersin Bey'in desteğiyle birlikte markalaşma yolundaki bu ilk adımlarını Acar Balık Restaurant'ta hayata geçirmişler.

Akkum'a olan sevgilerini "Deniz, Kum, Akkum" sloganı ile anlatırken, her zaman "koşulsuz müşteri memnuniyeti" ile "güvenilir, şeffaf işletmecilik" anlayışını benimsediklerini ve bunu ekip olarak ilke edindiklerinin özellikle altını çiziyorlar.

 

acar balık 10

 

acar balık 7

 

Ege'nin Yöresel Tatlarını Deniz Ürünleriyle Buluşturuyor.

Usta aşçıların elinde şekil alan bu nefis tatlar misafirlerinin her daim keyifli bir 'lezzet zamanı' geçirmesini sağlıyor. Ana menüyü oluşturan deniz mahsulleri, Özbek körfezinde, Özbekli balıkçıların avladıkları balıkları ve deniz ürünlerinden oluşuyor.

Ege Denizi'nin bereketli derya kuzuları, turistlerin de yoğun ilgi gösterdiği balık mezatından günlük olarak Acar Balık Restaurant'ın da mutfağına giriyor. Mevsimine uygun taze balıklar, özenle seçilip Ege'nin şifalı otları ve lezzetli mezeleri ile birlikte misafirlerine servis ediliyor.

 

acar balık 17 IG

 

4 Mevsim Lezzet ve Huzur

Her mevsim açık olan ve denize sıfır konumda Acar Balık Restaurant romantik yaz akşamlarında muhteşem gün batışına eşlik etmek isteyenlerin ve damak zevkini şımartmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olacak.

 

acar balık 5

 

Acar Balık Restaurant 

Daha detaylı bilgi ve rezervasyon için:

Akkum Cad. 6077 Sk. No: 76 Urla - İzmir
Tel: 0535 469 38 23
www.instagram.com/acarbalikrestoran 

KEŞFET