Astrolog Hande Kazanova ile Burçlara Göre Tatil Rotaları

Astrolog Hande Kazanova, TatilBudur'la birlikte on iki burcun özelliklerine göre tatil rotalarını belirledi.

 

burçlara özel tatil rotaları

 

 

Enerjik, Tutkulu, Cesur, ATEŞ Elementleri İçin Tatil Önerileri

Ateş elementi olan Koçlar, Aslanlar ve Yaylar bu yazı iletişim halinde, gezerek, sevdikleriyle zaman geçirerek ve kültürel etkinlikler yaparak geçirecek.

Koçlar ve yaylar kısa süreli tatillerini yurt içi turlarla değerlendirirken, farklı çevrelerden yeni dostluklar kuran Aslanlar tatil için birbirinden değerli sanatçıların programlarının yer aldığı otellerde eğlence ve müziğe doyacak.

 

TOPRAK Elementleri Tatile Hazır mı?

Boğalar, Başaklar, Oğlaklar bu yılın en çok çalışan burçları olarak tatilin keyfini doyasıya yaşayacaklar. Lüks ve konforun bir numaralı burcu Boğalar, Premium konseptinde bulunan otellerde özel seyahat danışmanı gibi birçok kişiselleştirilmiş tatil hizmeti ile ayrıcalıklı bir tatil yaşayacak.

Planlı ve odaklı hareket eden Başaklar, tatil programlarını erken rezervasyon imkanını kaçırmadan Kemer otellerinde değerlendirirken, dinlenmek isteyen Oğlaklar ise Akyaka, Urla ve Foça'da bulunan butik otellerde huzurlu bir tatilin kapılarını aralayacaklar.

 

 

burçlara göre tatil rotaları

 

 

HAVA Elementleri Keşfe Hazır!

İkizler tatil için Kıbrıs'ı tercih listesinin ilk sırasında tutarken, Teraziler farklı ülkeleri keşfetmek için yurt dışı turlarını seçecek. Hem eğlenmek hem de sosyalleşmek isteyen Kovalar için ise Bodrum doğru bir rota olacak.

 

SU Elementleri için Yeni Bir Dönem Başlıyor.

Yengeçler, Akrepler ve Balıklar, için yeni bir dönem başlıyor. Ailesi ile birlikte hem keyifli hem de ekonomik bir tatil yapmak isteyen Yengeçler için Antalya, Bodrum, Marmaris otelleri güzel bir seçim olacak. Maddi anlamda dönüşüm yaşayan Akrepler bu yıl, premium tesislerde lüks ve konforu tatili deneyimleyecek.

Sakin ve dingin bir tatil geçirmek isteyen Balıklar ise ev rahatlığında olan Akyaka, Foça, Urla veya Ölüdeniz'de yer alan butik ortamda sessiz ve huzurlu bir tatil imkanı yaşayacak.

 

KEŞFET