BATI KARADENİZ TURU

Doğal zenginlikleri, gastronomik mutfağı, yemyeşil doğası, yürüyüş parkurları, saklı tarihi, sakin koyları, tarihi evleri ve eşsiz deneyimlerle dolu kültürel çeşitliliği ile keşfedilmeyi bekleyen 𝟱 𝗥𝗢𝗧𝗔'𝗱𝗮 𝗕𝗮𝘁ı 𝗞𝗮𝗿𝗮𝗱𝗲𝗻𝗶𝘇'e gidiyoruz.

INSTAGRAM: @ilk_defa_gidiyorum

 

Batı Karadeniz 3

 


ŞEHRE VE DOĞAYA YAKIN ROTALAR 

𝗦𝗔𝗞𝗔𝗥𝗬𝗔, 𝗦𝗔𝗣𝗔𝗡𝗖𝗔 Sapanca, doğal güzellikleri, temiz havası, yürüyüş parkurları, muhteşem #SapancaGöl'ü ile her mevsim keyifli bir rota durağı.

Sapanca Sakarya Sapanca Gölü

 

𝗕𝗢𝗟𝗨, 𝗚Ö𝗟𝗖Ü𝗞 Batı Karadeniz'in binbir yeşil tonuna sahip Bolu; Abant, Yedigöller, SünnetGölü, Göynük gb pek çok doğal göl bulunuyor.

 

Bolu Gölcük Abant Yedigöller

 


𝗕𝗔𝗥𝗧𝗜𝗡, 𝗔𝗠𝗔𝗦𝗥𝗔 Bartın'ın bir sahil ilçesi olan Amasra'da Amasra Kalesi, Kemere Köprüsü, Çekiciler Çarşısı ve Tavşan Adası mutlaka gezilmesi gereken keşif duraklarından.

 

Bartın Amasra Sahili Amasra Kalesi

 


𝗞𝗔𝗥𝗔𝗕Ü𝗞, 𝗦𝗔𝗙𝗥𝗔𝗡𝗕𝗢𝗟𝗨 Karabük Safranbolu, özenle korunan tarihi evleri, enfes yemekleri, tarihi çarşıları, meşhur safranı ile Batı Karadeniz Turu'nun gözdelerinden.

 

Karabük Safranbolu

 


𝗚İ𝗗𝗘𝗥𝗢𝗦 𝗞𝗢𝗬𝗨, 𝗞𝗔𝗦𝗧𝗔𝗠𝗢𝗡𝗨 Kastamonu'nun Cide ilçesinde bulunan Gideros Koyu da keşfedilmemiş noktalardan biri. Kestane, kayın, meşe, çam ve şimşir ağaçlarının ortasında yer alan Gideros Koyu Karadeniz'in dalgalı sularının aksine sakin bir denize sahip.

 

Kastamonu Gideros Koyu

 


#BatıKaradenizTuru #karadenizturu #Sapanca #Bolu #Bartın #Amasra #Karabük #Safranbolu #Gideroskoyu #karadeniz #tatilönerileri #ilkdefagidiyorum #hayatkeşfedeğer

 

KEŞFET