BeautyEurasia Kozmetik Sektörünü Bir Araya Getirecek.

İstanbul Fuar Merkezi'nde, 15-17 Haziran 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 18. Uluslararası Kozmetik, Güzellik ve Kuaför Fuarı – BEAUTY EURASIA, kozmetik sektörüne yön veren son gelişmeleri gündeme taşıyacak.

 

BeautyEurasia 5

 

 

Avrasya bölgesindeki kozmetik sektörünün en büyük ticari platformu olarak bilinen ve Avrasya pazarına açılan en önemli kapılardan biri olan BeautyEurasia, Türkiye ve dünyadaki sektör profesyonellerine yönelik yeni iş ve ortaklık fırsatlarıyla oldukça verimli bir fuar deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

2022 yılında yaklaşık 350 katılımcıya ve 18.000'e yakın ziyaretçiye ev sahipliği yapan fuar, sunduğu ürün ve hizmetlerle Türkiye'de kozmetik sektörünün nabzını tutuyor.

 

 

BeautyEurasia 8

 

 

ICA Events tarafından organize edilen BeautyEurasia; dünyanın dört bir yanındaki üretici ve tedarikçilerin ürün, hizmet ve teknolojilerini bir araya getirecek. Orta Doğu, BTD, Avrupa ve Latin Amerika'dan gelen yüzlerce katılımcının yer alacağı fuarda; kozmetik, güzellik ve kuaför ürünleri sergilenecek, stant etkinlikleri gerçekleştirilecek.

Bulgaristan, Fransa, Hindistan, İran, İtalya, Güney Kore, Malezya, Polonya, Rusya, Sırbistan, Yunanistan, İsviçre ve Tayland'ın aralarında bulunduğu birçok ülkeden, 40'tan fazla yabancı katılımcı BeautyEurasia'da ağırlanacak. 200'ün üzerinde katılımcı fuarda yerini alacak.

 

 

BeautyEurasia 6

 

 

Fuarda her yıl olduğu gibi bu yıl da Ticaret Bakanlığı'nın desteğiyle Yurtdışı Alım Heyeti programı uygulanacak. Kozmetik sektörü temsilcilerine uluslararası alanda iş geliştirme, yeni iş ve iş birliği fırsatları yaratılmasına katkı sağlayan fuar, sektör liderlerini ağırlayacak.

Bu yılki programda; Arnavutluk, Avustralya, Kanada, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Irak, Kazakistan, Nijerya, Katar, Rusya ve Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere toplam 35 ülkeden 70'in üzerinde VIP alıcı konuk olacak. 

KEŞFET