Bilet Dükkanı, EMITT Turizm Fuarı'nda Ziyaretçilerini Bekliyor.

Bu yıl 27. kez kapılarını ziyaretçilere açacak olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT Fuarı'nda, Bilet Dükkanı da güçlü ekibi ve 110 m2'lik standıyla yerini alacak.

 

 

bilet dükkanı

 

 

Yolcu ve acente deneyimlerini "Akıllı Seyahat" mottosuyla yeniden tanımlayan Bilet Dükkanı, acenteler için bütün iş süreçlerini yönetebilecekleri kapsamlı bir teknoloji platformu sunmanın yanı sıra, bireysel kullanıcılara da tüm seyahatlerini uçtan uca planlama imkanı sağlıyor.

Bilet Dükkanı 23 ülkede 3.000'den fazla acente ile çalışıyor. Gelişmiş otomasyon ve rezervasyon teknolojisi ile kompleks taleplere getirdiği yaratıcı çözümlerle acentelerin rezervasyondan finansal işlemlerine kadar tüm süreçlerini kolaylıkla gerçekleştirmelerini sağlayan bir sisteme sahip.

Yolcu ve acente deneyimlerini "Akıllı Seyahat" mottosuyla yeniden tanımlayan Bilet Dükkanı, 7/24 ücretsiz çağrı merkezi hizmeti ile tüm kullanıcıların taleplerine hızla yanıt veriyor.

 

Hızla büyüyen ve global bir marka olma hedefiyle ilerleyen Bilet Dükkanı; mobil uygulamasını indirerek yeni üye olan bireysel katılımcılara 500 TL'lik cüzdan bakiyesi hediye ederken; acentelere de cazip kampanyalar sunacak.

KEŞFET