BİZ


KİMİZ?

Seyahate çıkmayı, yazı yazmayı, gezip gördüğü yerlerden bahsetmeyi, tavsiyelerde bulunmayı, hayatındaki an'ları fotoğraflayıp paylaşmayı, sosyalleşmeyi, yeni yerler, yeni mekanlar keşfetmeyi, yorum yapmayı, aktivitelere katılmayı, yeni insanlarla tanışmayı ve deneyimlerini paylaşmayı tercih edenler için "yeni nesil bir site" tasarladık.

 

NELER YAPARIZ?

Bizimle Keşfetmeye Yeniden Başlayın!

Alışılmışın dışında ezberbozan bir tarzla yola çıkan www.ilkdefagidiyorum.com 'da kullanıcılar kendi 'Seyahat Günceleri'ni oluşturarak gezi günlüklerini yazıp, fotoğraflar ekleyip, gezip gördükleri yerler hakkında her türlü bilgiyi diğer kullanıcılarla paylaşabilecekler. Böylelikle yeni yerler, yeni kültürler ve yeni arkadaşlar tanıyarak ilk defa gidecekleri şehirlerde ve ülkelerde de hiç yabancılık çekmeyecekler.

ilkdefagidiyorum.com "Seyahat ve Gezi" rehberliğinin yanı sıra konaklama, aktivite, doğa, tarih gibi pek çok gezi notlarıyla birlikte Türkiye'nin dört bir yanını saran konser, etkinlik, festival, ajanda, kültür ve sanatın da yer aldığı fonksiyonel sayfaları ile takipçilerini "Keyifli Bir Hayat" yolculuğuna da çıkaracak.

Hemen siz de ilkdefagidiyorum.com'da yerinizi alın,
heyecan verici bu renkli dünyanın keyfini doyasıya çıkarın...


Haydi Sıra Sen de!

TÜRKİYE'NİN EN KEYİFLİ
YOLCULUK DENEYİMİNE HAZIR MISINIZ?

 

 

ilkdefagidiyorum.com seyahat ve gezi rehberliğinin yanı sıra konaklama, mekan, restoran, yemek, müzik, alışveriş, aktivite, doğa, tarih gibi pek çok gezi notlarıyla birlikte Türkiye'nin dört bir yanını saran konser, etkinlik, festival, röportaj, ajanda, kültür ve sanatın da yer aldığı fonksiyonel sayfaları ile okuyucularını "Keyifli Bir Hayat" yolculuğuna çıkarıyor.

Gez, Keşfet, Yaşa, Paylaş


Kendine özgü yol notlarıyla alternatif bir mobil platform yaratan ilkdefagidiyorum.com'un heyecan verici dünyasında siz de seyahatsever olarak yer almak ve bir adım daha öne çıkmak istiyorsanız eğer tüm gezi, seyahat ve anekdotlarınızı merhaba@ilkdefagidiyorum.com adresinde paylaşabilirsiniz.

12345

KEŞFET