BUKET UZUNER Inspera Bodrum’da

Inspera Bodrum, Mayıs ayında birbirinden keyifli etkinlikleri sanatseverlerin beğenisine sunuyor. Bodrum'un kültür ve sanat merkezi, 17 Mayıs günü ise romanları on dile çevrilen ünlü Türk yazar Buket Uzuner'i onur konuğu olarak ağırlayacak.

 

Buket Uzuner

 Inspera Bodrum 17 Mayıs Cuma günü Türk edebiyatının usta kalemlerinden Buket Uzuner'i ağırlayacak. Mini Sahne'de gerçekleşecek etkinlikte okuyucuları ile buluşacak olan Uzuner, kitaplarına, hikayelerine ve yazarlık kariyerine dair merak edilenleri paylaşacak.

 

INSPERA BODRUM'UN DİĞER PROGRAMLARI 

Mayıs ayında Inspera Mini Sahne, art arda iki keyifli etkinliğe ev sahipliği yapacak. Mini Sahne,14 Mayıs'ta Tuz Biber ekibinden Serkan Altuniğne'ninStand-up gösterisine sahne olurken;15 Mayıs'ta tiyatro ve dizi oyuncusu Kaya Akkaya'nın oyuncu Berk Hakman'ı ağırlayacağı Talk Show programı "Haklı mı? Haksız mı?" izleyicisine bol kahkaha ve eğlence vadedecek.

 

 

Hakl__ m__ Haks__z m__ - Kaya Akkaya

 


Inspera Mini Sahne, 23 Mayıs Perşembe akşamı Su İdil-Quartet ile müzik dolu bir gecede kulakların pasını silerken; 24 Mayıs Cuma akşamı anlatıcı ve komedyen Yasemin Şefik'in hazırlayıp sunacağı "N'apıcaz bu lovembombingleri" izleyicilere interaktif bir sohbet deneyimi yaşatacak; aşka ve ilişkilere dair kahkaha dolu bir yaklaşım getirecek.


25 Mayıs'ta gerçekleşecek çocuk oyunu "Galaksi Yolcusu Kalmasın" ve 28 Mayıs'ta gerçekleşecek "N'olcak Bu Yusuf Umut'un Hali" Livaneli Sahnesi'nde tiyatro severlere kaliteli zamanlar geçirtecek. 30 Mayıs Perşembe akşamı saat 21.00'de R&B, Soul ve Hiphop türlerindeki eşsiz cover'larıylaEzgi Alaş, Inspera Mini Sahne'nin konuğu olacak.

 

 

Sergi

 


Sanatseverler ayrıca,Inspera Bodrum'un 11 Haziran'a kadar Art Space ve Fuaye alanında ev sahipliği yapacağı "St. Petersburg Ekolü" başlıklı karma sergisini,Pazartesi günleri hariç 12:00-20:00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

 

 

KEŞFET