Cakes&Bakes'den iyilik dolu lezzetler

Cakes&Bakes'den iyilik dolu lezzetler

Cakes&Bakes, misafirlerinden aldığı güç ile Koruncuk Vakfına destek oluyor. Cakes&Bakes'lerde "Bu paketin içi iyilik dolu" mesajı ile satışa sunulan ürünlerden elde edilen gelirin bir kısmı, Koruncukların beslenme giderleri için bağışlanacak.

Cakes&Bakes, korunma ihtiyacı olan çocukların sağlıklı bir ortamda yaşama, oyun ve eğlence olanaklarından yararlanma, bunun yanında çağdaş bir eğitim alma ve yeteneklerini geliştirme hakkı olduğu felsefesiyle hareket eden Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfını (Koruncuk Vakfı) destekleyen bir projeyi hayata geçirdi.

1498116025_BTA_Cakes_Bakes_Koruncuk___r__nleri_Ailesi

"Bu paketin içi iyilik dolu" mesajını taşıyan 5 farklı ürünü satışa çıkaran Cakes&Bakes, misafirlerinin verdiği destek ile Koruncuk Vakfının faaliyetlerini sürdürmesine katkıda bulunacak. Kasa önlerinde satışının yapılacağı makaron, yaban mersinli kurabiye, Selanik gevreği, susamlı simit ve kepekli kırıkkıraktan elde edilen gelirlerin bir bölümü, korunmaya muhtaç yüzlerce çocuğa aile ortamı sunan ve çocukların yüzlerindeki içten gülümsemeyi sağlayan Koruncuk Vakfına bağışlanacak.

 

KEŞFET