Christmas Market İstanbul ile Yeni Yıl Coşkusu

Gelenekselleşen Christmas Market etkinliği 8-25 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek ve İstanbul'un en güzel otellerinden biri olan Six Senses Koçataş Mansions, İstanbul'un büyüleyici atmosferinde gerçekleşecek.

 

 

Christmas Market İstanbul ile Yeni Yıl kutlaması

 

 

Christmas Market İstanbul, orijinal konseptleri, dünyaca ünlü sanatçı performansları ve enfes lezzetleri bir araya getirerek benzersiz bir deneyim sunuyor.

Alman Frankfurter sosisleri, Fransız kruvasanları ve zencefilli kurabiyeler eşliğinde yılbaşının atmosferini sonuna kadar yaşayabileceksiniz.

 

 

Christmas Market İstanbul

 

 

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Christmas Market yılbaşı temalı hediyelik eşya tezgahlarından ünlü markaların göz kamaştırıcı alışveriş stantlarına, kendin yap atölyelerinden dönme dolap, atlı karınca ve buz pateni gibi birbirinden eğlenceli etkinliklere kadar unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Katılımcılar gün boyunca sürpriz isimlerin konserleriyle davetliler unutulmaz anlar yaşayacak.

 

 

Christmas Market İstanbul Yeni Yıl

 

 

Katılımcılara keyifli bir festival ve eşsiz bir alışveriş deneyimi sunacak olan Christmas Market İstanbul 2023, yeni yıl öncesinde şehre büyülü bir dokunuş yapmaya hazırlanıyor.

 

 

Etkinlik Programı:

Hafta İçi Seans Saatleri:

15:00 - 23:00

Hafta Sonu Seans Saatleri:

1. Seans: 11.00 - 17:00

2. Seans: 18:00 - 23:00

Christmas Market for Kids (#CM4Kids), pazar günleri 1. seanslarda gerçekleşecek ve içerisinde çocuklara özel aktivite, atölye ve şovlara yer verilecektir.

KEŞFET