EN İYİ KAHVALTI VE BRUNCH MEKANLARI

Kahvaltının Mutlulukla Aşkı

EN İYİ KAHVALTI VE BRUNCH MEKANLARI

Yaz geldi! Bu uzayan günlerde ve güzel havalarda şöyle keyifli bir kahvaltı / brunch ile güne başlamak harika olmaz mıydı? Hele ki bir de sevdiklerinle berabersen tadına doyum olmaz.

 

Susona Bodrum

Susano Bodrum 

Bu yaz keyfini ve damaklarınızı şenlendirmek için pek çok mekan Türk Mutfağı'ndan Dünya Mutfağı'na uzanan zengin menüleri ile nefis bir lezzet deneyimi sunuyor.

Açık büfeden serpme kahvaltıya, kahvaltı tabağından gün boyu süren yaz esintilerine kadar festival havasındaki bu lezzetler ŞEHRİNDEKİ EN İYİ KAHVALTI VE BRUNCH MEKANLARI içeriğimizde sizleri bekliyor.

 

ÇAKAR TESİSLERİ & ISLAMA KÖFTE, SAKARYA 

Dinlenme tesisi algısını yeniden dizayn eden Çakar Tesisleri uzun yolculuklarınızda kısa molalarınızı uzun dinlenme zamanlarına çeviriyor. Yeşillikler içindeki geniş arka bahçesi ise sizi şehrin gürültüsünden ve stresinden uzaklaştırıyor. 

 

çakar_kahvaltı

IG: @cakartesisleri

 

Birçok lezzet seçeneği olan Çakar Tesisleri'nde günlük ve yerel malzemelerden hazırlanan yöresel kahvaltılar ise gelen konuklarını adeta lezzet keşfine çıkarıyor. Doğa ile iç içe bahçesinde sevdiklerinizle ve ailenizle güne keyifli bir başlangıç yapmak isterseniz; yöresel lezzetlerden oluşan kahvaltı servisi 06:00'da başlıyor öğlen 13:00'e kadar devam ediyor.

• Standart kahvaltı tabağı 60 TL.
• Serpme kahvaltı fiyatı kişi başı 85 TL.

Eskişehir Yolu Karaçam Mah. Sakarya 5400 Türkiye
Tel: (0264) 527 00 16 

 

 

KEŞFET