EN İYİ VİZESİZ BALKAN ÜLKELERİ

En çok tercih edilen vizesiz gidilen balkan turları ve en güzel balkan tatil rotalarında; küçük Avrupa olarak tanımlanan Budva, her noktasında tarihi bir değeri barındıran Üsküp ve turistlerin uğrak noktası Belgrad ilk sıralarda yer alıyor.

 

 

büyük balkan turları vizesiz balkan turları

 

 

Karadağ'ın popüler noktalarından biri olan Budva, son dönemde adından sıkça söz ettiren lokasyonlar arasında yer alıyor. Küçük Avrupa olarak tanımlanan Budva, Adriyatik kıyısındaki benzersiz konumuyla tatilcilerin gözde noktaları arasında bulunuyor.

Hem tarihsel yapıları hem de doğal güzellikleriyle, Balkanların ve Avrupa'nın da en güzel destinasyonları arasında kendine önemli bir yer edinen Budva'yı vizesiz olarak ziyaret etmek mümkün.

 

 

vizesiz balkan turları tatil rotaları _Budva

 

 

Tarih ve Doğanın Buluşma Noktası: Üsküp

Kuzey Makedonya'nın başkenti ve en büyük şehri olan Üsküp ise bir diğer popüler tatil noktası olarak dikkat çekiyor. Leziz bir mutfağa sahip olan Üsküp, doğal güzellikleriyle birlikte tarihi dokusuyla da ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim yaşatıyor. Her noktasında tarihi bir değeri barındıran Üsküp de vizesiz bir tatili tercih edenlerin listesinde ilk sıralarda yer alıyor.

 

 

vizesiz balkan turları ülkeler  tatil rotaları üsküp

 

 

Yeşil ve Mavinin Kusursuz Uyumu: Belgrad

Turistlerin uğrak noktası Belgrad, Avrupa'da avantajlı fiyatlarla bir tatil arayışında olanların ilk tercihleri arasında bulunuyor. Tarihi yapıları, doğal güzellikleri, kültürel mirası ve festivalleriyle dikkat çeken Belgrad, oldukça canlı gece hayatıyla da eğlenceli bir tatil vaat ediyor. Belgrad, farklı lezzetlere ev sahipliği yapan restoranları ve tarihi yapılarıyla büyüleyici bir tatilin kapılarını aralamak isteyenleri bekliyor.

 

 

vizesiz gidilen balkan turları_Belgrad

 

 

Büyük Balkan Turu Misafirleri Büyülüyor.

Balkanlar; tarihi, doğal güzellikleri ve kültürel yapısıyla tüm dünyadan turistleri kendine çekmeye devam ediyor. Aralarında; Sırbistan, Kosova, Makedonya, Karadağ, Arnavutluk ve Bosna Hersek gibi noktalar bulunan büyük Balkan turuyla vizesiz bir şekilde birçok ülkeyi gezmek mümkün.

Hem Adriyatik hem de İyonya Denizi'ne kıyısı bulunan Arnavutluk, birçok medeniyete ev sahipliği yapmış Makedonya, Avrupa'nın en popüler kentlerinden Sırbistan, tarihi Mostar Köprüsü'yle Bosna Hersek, tertemiz havasıyla Kosova ve Orta Çağ'dan izler taşıyan Karadağ en çok ilgi çeken rotalar olarak öne çıkıyor.

 

 

DİĞER İÇERİK LİSTEMİZ

2024'TE 7 GÜN İZİN AL, 40 GÜN TATİL YAP!

YUNANİSTAN'A KAPIDA VIZE DÖNEMI BAŞLIYOR

OTOBÜS ILE GIDILECEK EN GÜZEL YURT DIŞI ROTALARI

YURT İÇI VE YURT DIŞI YILBAŞI ROTALARI

MISIR'A VİZESİZ SEYAHAT MÜMKÜN!

LIMITLERI ZORLAMAYI SEVENLERE 7 ROTA

BAYRAM TATILI İÇIN EN KEYIFLI ROTALAR

KURBAN BAYRAMI'NA ÖZEL TATIL ÖNERILERI

30 AĞUSTOS'A ÖZEL MUHTEŞEM ROTALAR

BU YAZ İLK DEFA "NEREYE MI GITSEK?"

KEŞFET