Hilton İstanbul Bosphorus'un Yaz Bahçesinde

Uzak Doğu ve Güney Asya'nın En Seçkin Lezzetleri Hilton İstanbul Bosphorus'un Yaz Bahçesinde

Hint mutfağının eşsiz lezzetlerini İstanbullularla tanıştıran, Hint Restoranı Dubb ve Çin mutfağının seçkin temsilcisi Dragon, görkemli bir açılışla Hilton İstanbul Bosphorus'un bahçesindeki yeni mekânlarında yaza 'merhaba' dedi.

1495186905_Hilton___stanbul_Bosphorus_Dubb4

Bütün dünyanın en çok sevilen mutfaklarından Hint ve Çin mutfaklarının en önemli seçkileri şimdi sizlerle Hilton İstanbul Bosphorus'un bahçesindeki iki eşsiz mekanda bir araya gelecek. Dubb Indian Bosphorus'un deneyimli Şefi Vinod Kumar Chouhan'ın özel olarak hazırladığı menüler sizleri Hindistan'da mistik bir yolculuğa çıkarırken, restoranda Hindistan'ın çeşitli yörelerinin en lezzetli örnekleri Hint yemek sunum kurallarına uygun olarak servis ediliyor. Baharatlardan gelen sağlığı sunan ve özel olarak Hindistan'dan getirilen 40'tan fazla baharat kullanılarak yapılan yemekler, özellikle yaz döneminde harareti alma özellikleriyle sıcak havalarda değişilmez bir alternatif olarak öne çıkıyor.

Hilton___stanbul_Bosphorus_Dubb2

Dragon ile gerçek bir Çin deneyimi


Uzak Doğu'nun en renkli lezzetlerini sunan Çin mutfağından vazgeçemeyenler için ise Dubb'ın hemen yanında, Hilton İstanbul Bosphorus'un yeşillikler içindeki bahçesinde yaza merhaba diyen bir başka mistik lezzet dünyası olan Dragon sizleri bekliyor. İstanbul'un en iyi Çin restoranı olarak gösterilen Dragon'un tecrübeli şefleri tarafından hazırlanan menü, kırmızı et çeşitlerinden deniz ürünlerine çok geniş bir yelpazeyi kapsıyor.

 

KEŞFET