İLK DEFA GİDİYORUM

TEKNO TALK'ın bu ay ki konuğu: İLK DEFA GİDİYORUM 

İlk Defa Gidiyorum'un Kurucu Editörü Çiğdem Sucuğ, 20 yılı aşan baskılı ve dijital editörlük deneyimlerini bu yeni platformda okuyucularıyla paylaşmanın mutluluğunu yaşıyor.

İDG Logo1_diktörgen

TÜRKİYE'NİN EN KEYİFLİ YOLCULUK DENEYİMİNE HAZIR MISINIZ?

Türkiye'nin her yerinden yeniliklere ve keşfetmeye açık 'ilk defa' severlere unutulmaz gezi deneyimleri yaşatmak, farklı lezzetlerle buluşturmak ve bütünsel seyahat anlayışlarına uygun keşifler sunmak isteyen İlk Defa Gidiyorum Platformunun Kurucusu Çiğdem Sucuğ; yeni yerler, yeni tatlar ve yeni hikayeler keşfetmeyi sevenler için bir buluşma noktası oluşturdu.

 

tatil seyahat gezi

 

ORTAK BİR SEYAHAT VE LEZZET GELECEĞİNDE BULUŞALIM. 

Uzun yıllar dergi ve dijital içerik editörlüğü yaptıktan sonra İlk Defa Gidiyorum konseptini okuyucularımızla yeniden buluşturmanın heyecanını yaşıyorum. İlk Defa Gidiyorum 'ilk defa gidilen' seyahat ve gezi deneyimlerinin paylaşıldığı, 'ilk defa tadılan' yeni lezzetlerin sunulduğu, 'ilk defa' konsepti altında pek çok markayı "Gezi & Seyahat, Konaklama, Damak Tadı, İlk Defa, Nerede Ne Var?" başlıkları altında buluşturan 'Yeni Nesil Bir Keşif' sitesidir.

Gelenekselin disiplini ile günümüzün iletişim stratejilerini bir araya getirdiğimiz bu yeni platformda ilham dolu bir yolculuk ve keşif deneyimi hayali kuran herkesle güvenilir bir bağ kurmayı hedefliyoruz. Bu bağlamda farkındalık sağlamayı amaçlayan özenli içeriklerimizi; bir dergi kalitesinde ve sürdürülebilir marka dostlukları ile oluşturmaya özen gösteriyoruz.

 

kahvaltı sahil

 

İDG DOSTU, YOLCULUK NEREYE? 

'Seyahat, Yolculuk Deneyimi' platformu öncülerinden İlk Defa Gidiyorum 'un çıkış mottosu ağırlıklı olarak "Seyahat ve Lezzet Geleceği" olsa da "İLK DEFA" konseptiyle İlk Defa Görüyorum, İlk Defa Tadıyorum, İlk Defa Deniyorum ve benzeri pek çok İLK'i bir arada barındırabiliyor.

"İlk'ler Unutulmazdır" diyerek çıktığımız bu yolculuk bizlere hem kendi sektörümüzde hem de sosyal medyanın moderatörlerinden biri olma yolunda hız kazandırıyor. Her geçen gün artan okuyucu ve takipçilerimizi pek çok otel, restoran ve mekan işletmeleri ile bir araya getirdiğimiz 'Seyahat & Gezi, Gastronomi & Lezzet, Kültür & Sanat' ve benzeri başlıklarımızda yerel ve butik coğrafi zenginliklerimizi daha çok insanla buluşturmak ve keşif deneyimini arttırmak daha çok paylaşımcı olmamızı da sağlıyor.

 

Seyahat Deneyimleri

 

HAYAT KEŞFETMEYE DEĞER!

Türkiye'nin en güzel gezi rotalarını, saklı destinasyonlarını, seyahat notlarını, şehrin en güzel restoranlarını, yeme - içme mekanlarını, şehrine yakın kaçış noktalarını, ezberbozan keşifleri, yurtiçi ve yurtdışı tatil alternatiflerini tek bir adreste bulabileceğiniz İlk Defa Gidiyorum aynı zamanda 'ilk defa severlerin' gezip gördüğü ve keyif aldığı birçok deneyimi paylaşabilecekleri interaktif bir ortam da sunmaya hazırlanıyor.

İDG Dostlarının kendi aralarında 'ilk defa' deneyimledikleri pek çok konu hakkında fikir, öneri ve tavsiyelerde bulunmalarına ve dayanışma sağlamalarına aracılık etmek yakın dönem hedeflerimiz arasında yer alıyor.

 

GEZ, KEŞFET, YAŞA, PAYLAŞ!

İlk Defa Gidiyorum seyahat ve gezi rehberliğinin yanı sıra otel, hotel, butik otel, pansiyon, konaklama, tesis, restoran, mekan, müzik, alışveriş, aktivite, tarihi yerler ve tarihi yapılar, doğa, spor etkinlikleri ve açık hava kampı gibi pek çok gezi notlarını barındırıyor. 

Türkiye'nin dört bir yanını saran konser, etkinlik, panel, festival, röportaj, kültür ve sanatın da yer aldığı fonksiyonel sayfaları ile okuyucularını "Keyifli Bir Hayat" yolculuğuna çıkarıyor.

 

ilk defa instagram

 

SOSYAL MEDYA & İLETİŞİM

www.ilkdefagidiyorum.com 'un heyecan verici dünyasında siz de yer almak ve bir adım daha öne çıkmak istiyorsanız etkinlik, organizasyon, davet bildirim ve basın bültenlerinizi merhaba@ilkdefagidiyorum.com  adresinden paylaşabilirsiniz.

İlk Defa Gidiyorum'dan haberdar olmak ve güncel içeriklerimizi takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Instagram @ilk_defa_gidiyorum
Facebook @ilkdefagidiyorum
Twitter @ilkdefagdyrm

 

KEŞFET