İstanbul Karavan Festivali Başlıyor.

Ormanı ve sahiliyle yeşili ve maviyi buluşturan Doğada Yasam Okulu, karavan kullanıcıları ve doğa tutkunlarının heyecanla beklediği İstanbul Karavan Festivali'nin 3'üncüsünü, 19-20-21 Mayıs 2023 tarihlerinde düzenleyecek.

 

Istanbul_Karavan_Festivali_1

 

 

Doğa ile iç içe olmayı tercih eden binlerce doğaseverin bir araya geleceği festivalde, söyleyişiler, eğitimler, spor aktiviteleri, yarışmalar ve sahil partisi ile her yaştan doğasever kendi ilgi alanına ait bir etkinlik bulabilecek.

Festivale sınırlı sayıda karavan katılımı olabilecek ve kendi karavanı ile festivale katılmak isteyenlerin yanı sıra karavan yaşamını merak edenler ancak karavanı olmayan ziyaretçilere de günübirlik giriş için bilet seçenekleri sunulacak.

 

Istanbul_Karavan_Festivali

 


Festival kapsamında ziyaretçilerin trafik ve otopark sorunu yaşamaması adına festival süresince İstanbul Hacıosman Metro Durağı'ndan festival alanına ücretsiz ring seferleri düzenlenecek.

 

Aracı olmayan veya araçsız gelmek isteyen katılımcılar düzenlenecek ring seferleri sayesinde festival coşkusunu trafik ve otopark derdi olmadan kolay ve konforlu yaşayabilecek.

Festival kapsamında gün boyu açık olacak karavan tanıtım stantlarıyla birlikte ayrıca birbirinden ilginç yarışmalar, spor etkinlikleri, çocuklar özel atölyeler ve karavan sohbetleri de gerçekleştirilecek.

 

 

Istanbul_Karavan_Festivali_3

 

Istanbul_Karavan_Festivali_Ucurtma_Etkinligi

 

 

Konumu itibari ile ulaşım kolaylığı sunan ve geniş arazisi ile karavan tutkunlarının en çok tercih ettiği yer olan Doğada Yaşam Okulu, bu festivalde 200'ü aşkın karavan ve 10 bini aşkın bireysel ziyaretçi ağırlamayı hedefliyor.

Festivalde, kamp ve karavan malzemesinden doğa sporlarına kadar birçok ünlü marka da katılımcılarla etkinlik alanında bir araya gelerek en yeni ürün ve hizmetlerini ziyaretçiler ile buluşturacak. 

www.istanbulkaravanfestivali.com  

KEŞFET