İSTANBUL'UN EN LEZİZ BURGERLERİ

İSTANBUL'UN EN LEZİZ BURGERLERİ

'İlk Defa Tadıyorum'


İstanbul'un dört bir yanına açılan 'yeme içme' mekanlarına her gün yenileri ekleniyor. Gören herkesin iştahını kabartan "Burgerler" ise standart menülerden çıkıp kendine yepyeni bir damak tadı menüsü yaratalı çok oldu.

Lezzetin doruk noktasına ulaştıran, ezberleri bozan ve burgerde farklılık arayanlar lezzet severler için birbirinden nefis burger mekanlarına yakından bir bakmaya ne dersiniz?


f3b043ce313078e46f1b68f1ba5fab98


NOA BURGER İSTANBUL'UN EN İYİSİ OLMAYA ADAY!

Kısa sürede İstanbul'un en gözde burgercilerinden olan ''Noa Burger'' bloggerların da gözde ve uğrak mekanı haline geldi. Her hafta ağırladığı birbirinden değerli bloggerlar ile dikkatleri üzerine çeken ''Noa Burger''in kapısında kuyruklar oluşmaya başladı.

Beşiktaş'taki şubesinden sonra ikinci şubesi ile çok yakında Nişantaşı'nda hizmet vermeye başlayacak olan ''Noa Burger'', ciddi etkileşimlere sahip birçok değerli bloggerdan tam not alarak Türkiye'nin en iyi burgerciler listelerine de zirveden giriş yapmaya devam ediyor. Ünlü simaların uğrak mekanı haline gelen ''Noa Burger'' enfes burgerlerinin yanı sıra günlük ve el yapımı olarak hazırlanan poğaça kıvamındaki ekmeğiyle damak tadına düşkünlerin vazgeçilmezi oldu. NOA BURGER


MEKSİKA USULÜ ACILI BURGER

Meksika'ya özgü gerçek yerel yemekleriyle ünlenen Ranchero'nun özel acılı burgeri Burger De Chipotle, klasik hamburger ekmeği yerine, günlük hazırlanan kendi üretimi tortillalar içerisinde servis ediliyor. Yine chilaca sosa panelenmiş burger ekmeği arasında sunulan Wet Burger, adını mekandan alan hafif acılı lezzet Ranchero Burger ve içerisinde baharatlı halka soğan, isli füme peynir, avakado püre gibi sürprizler yer alan Mexican Burger, Ranchero'nun mutlaka denenmesi gereken burgerleri arasında başı çekiyor.

Misafirlerini, Aztek ve Mayalara kadar uzanan binlerce yıllık Meksika mutfağından orjinal lezzetler eşliğinde ağırlayan Ranchero'nun, reçetesi ve sunumuyla öne çıkan burger mönülerini denemek isteyenler Nişantaşı, Suadiye ve Watergarden Avm şubelerine uğrayabilirler.

www.ranchero.com.tr 

MEXICAN BURGER

KEŞFET