'İyi Yaşa, İyi Yaş Al' Etkinliği Hilton İstanbul Maslak'ta Gerçekleşti.

Sağlıklı beslenmeden atıksız mutfağa kadar pek çok konunun interaktif oturumlarla ele alındığı 'İyi Yaşa, İyi Yaş Al' etkinliğinde katılımcılar aromaterapi, yüz yogası ve mindfulness gibi uygulamaları deneme fırsatı yakaladı.

 

kadınlar günü genel görsel

 

 

Açılış konuşmalarını Hilton İstanbul Maslak Otel Müdürü Ayla Türedi Özkılıç ve Dünya Grubu Ceo'su Burcu Kösem gerçekleştirdi. Etkinliğin moderatörlüğünü İyilik & Sağlık Olsun Dergisi Yayın Yönetmeni Tuba İlze yaptı. 

Organizasyon kapsamında; Adımı Deniz Koydular kitabı yazarı Demet Cengiz,

Koşardım kitabı yazarı, Adım Adım Platformu kurucusu, sosyal girişimci Prof. Dr. Itır Erhart,

İyi Olmanın Ötesinde İyi Olmak kitabı yazarı Yasemin Conker, 

Sakin Ebevyn kitabı yazarı Klinik Psikolog Yasemin Meriç Kazdal imza etkinlikleri gerçeklesti.

 

 

iyilik sağlık olsun

 

 

iyilik sağlık olsun 1

 

 

Kendine İyi Bak, İyi Yaş Al!

Pozitif Yaş Alma lideri Pınar Hotiç, Private Chef Pınar İshakoğlu, Temiz Atık Derneği Başkanı Esra Kara, Adım Adım Platformu kurucusu sosyal girişimci Prof. Itır Erhart, Puduhepa ve Kızkardeşleri kurucusu Renan Tan Tavukçuoğlu, Wellbeing chef Pelin Bozkurt Bilgiç, Sakin Ebeveyn kitabı yazarı Yasemin Meriç Kazdal ve Dünyagöz Hastanesi'nden Operatör Dr. Aylin Koç Akbay gibi isimler etkinlikte konuşmacı olarak yer aldı.

 

 

 

 

Sağlıklı beslenmeden atıksız mutfağa, güzel hissettiren zihin egzersizlerinden iyi uyumanın püf noktalarına kadar pek çok farklı alanda kadınlara iyi yaşam yolunda rehber olan etkinlikte, katılımcılar aromaterapi, yüz yogası ve mindfulness gibi farklı ürün ve uygulamaları deneyimleme fırsatı yakaladı.

Gülmek İyileştirir Derneği, Türkiye Alzheimer Derneği, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği, Türkiye Eğitim Derneği, Demirkent Eğitim Vakfı gibi çok sayıda Sivil Toplum Kuruluşu da katıldı. Etkinlikten elde edilen gelirin bir kısmı ise, TOFD ve AKYURT ile paylaşıldı.

KEŞFET