KURBAN BAYRAMI Tatil Planı

Kurban Bayramı Tatili 27 Haziran Salı günü öğleden sonra Arife ile başlıyor ve 1 Temmuz'a kadar devam ediyor. Bayramın 9 gün olmasına ilişkin resmi bir açıklama yapılmasa da tatilciler izinlerini öncesi ve sonrası ile birleştirerek 9 gün doyasıya dinlenmeyi planlıyor.

 

Kuşadası, Bodrum, Antalya, Fethiye, Didim ve Çeşme Alanya

 


Yaz geldi, tatilciler için sezon başladı. Bir yandan bavullar için ön hazırlıklar yapılırken, diğer yandan da henüz tatilini planlamamış olanlar için yeni rotalar oluşturuldu. TatilBudur özellikle tatilini Kurban Bayramı'na denk getirenler için Türkiye'nin sıcak noktalarına yeni rotalar çiziyor. 

 

ÇEŞME, KUŞADASI, DİDİM, BODRUM, ANTALYA, ALANYA VE FETHİYE

Turkuaz su, altın rengi kızgın kum ve eğlence hayatı ile Akdeniz ve Ege tüm cazibesiyle göz kırpıyor. Sezonun öne çıkan destinasyonları Alanya, Kuşadası, Bodrum, Antalya, Fethiye, Didim ve Çeşme ziyaretçilerine deniz-güneş-kum üçlüsü ve gastronomi ile her şey dahil unutulmaz bir bayram tatili sunuyor.

Sezonda büyük ilgi gören yerler için erken rezervasyon yaptırmak hem bütçesel hem de otellerde son dakika yer bulamama riski açısından büyük kolaylık sağlıyor.

 

 

Kuşadası, Bodrum, Antalya, Fethiye, Çeşme Alanya Didim

 

Alanya, Kuşadası,  Antalya, Fethiye, Didim ve Çeşme Bodrum

 

Sezonda her bölge ilgi görürken tatilcilerin ilk adresi Akdeniz ve Ege bölgesindeki sıcak sular oluyor.

 

EĞLENCE HAYATININ MERKEZİ KIBRIS'TA SEZON BAŞLADI. 

Yaz'ı karşılayan festivalleri ile meşhur, farklı kültürlerden etkilenen kültür karması mutfağı ve gurme mezeleri ile ön planda olan Kıbrıs'ta bu bayram tatilinde renkli dünyası ile şenlik tadında bir tatil vaat ediyor. Önemli kültürel dokunuşların da ev sahibi olan Kıbrıs eğlenceli gece hayatıyla sezonun en dinamik noktalarının başında geliyor.

 

Alanya, Kuşadası, Bodrum, Antalya, Fethiye, Didim ve Çeşme

 

Alanya, Bodrum, Antalya, Fethiye, Didim ve Çeşme Kuşadası

 

 

9 GÜNLÜK TATİLE ÖZEL KÜLTÜR TURLARI 

Medeniyetin beşiği Mardin Midyat ziyaretçilerine uygarlıklar arası zaman yolculuğu sunuyor. Yine Karadeniz birbirinden eşsiz atmosfere sahip yaylalarıyla tatilcileri yeşilin büyülü dünyasına davet ediyor. Kuş bakışı seyir ile farklı bir dünyanın kapılarını aralayan Karadeniz, kültür duraklarıyla da Kuzey'in cenneti konumunda.

Marmara'nın saklı iklimi Sapanca sakinliği ile dingin bir dünya sunarken Abant bol yeşillik ve buz gibi bir serinlik sunan 7 Göller huzurlu bir tatil deneyimi vaat ediyor. Eskişehir, Safranbolu, Amasra ve daha birçok keşfedilmeyi bekleyen kültür turu tatilseverleri bekliyor.  

 

KEŞFET