LUX* Bodrum BeachRouge İle Eğlenceyi Yeniden Tanımlıyor.

Ege Denizi'nin mavi suları ile kaplı yarımadasında, lüksü ve konforu yeniden yorumlayan LUX* Bodrum Resort&Residences, BeachRouge ile sizi Fransız Rivierası'na götürüyor. 

LUX* Bodrum Resort&Residences, sizi eğlencenin ve eşsiz lezzetlerin kalbi BeachRouge'a davet ediyor. Dinlenmeye 'evet' ama 'eğlence' olmazsa olmaz diyenler LUX* Bodrum Resort&Residences'ta ikisine de sahip olmanın lüksünü yaşıyor. LUX*ın en iyi ve en yeni BeachClub'ı olanBeachRouge'da canlı DJ performansları, profesyonel barmenler tarafından hazırlanan lezzetli kokteyller, geniş menülü öğle yemekleri ile müzik eşliğinde enerjiniz yükselirken aynı anda denizin ve güneşin de tadını çıkaracaksınız.


1499169143_lux_bodrum

Misafirlerini Şımartıyor

Muhteşem bir deniz, her noktasından denize girilebilen 650 metrelik beyaz kum plajı ve sınırsız eğlence... Basit, doğal ve duyusal deneyimler yaşatarak misafirlerini her an şımartma misyonuyla hareket eden LUX* Bodrum Resort&Residences, BeachRouge'dagündüz denize ve güneşe doyarken Akdeniz mutfağının en iyi örnekleri eşliğinde güneşin batışını izleyecek, müzik ve dansla coşacağınız eşsiz partilere tanık olacaksınız.Kartpostallara layık bir doğa eşliğinde aydınlık ve konforlu alanlar yaratan BeachRouge, size Fransız Rivierası'nı aratmayacak. 


Disco Restroomile Dansa Devam
LUX* Bodrum Resort&Residences'ın eğlence vaatleri bununla bitmiyor. Misafirlerine unutulmaz bir tatil yaşatmayı amaçlayan LUX* Bodrum Resort&Residences, sizleri Disco Restroomile tanıştırıyor. Disco Restroom'da sizleri küçük sürprizlerle karşılayan LUX*Bodrum, kesintisiz eğlencenin adresi olmayı hedefliyor.


1499169120_beach_rouge2


Tatil Anlayışını Değiştiriyor
Dünyanın en egzotik lokasyonlarında lüksü ve konforu yeniden yorumlayan LUX*ınTürkiye'dekive aynı zamanda Avrupa'daki ilk ve tek tesisi LUX* Bodrum Resort&Residences,doğa harikası Adabükü'nde konumlanıyor. Dünyanın en prestijli ödüllerinden A'DesignAwards Gümüş ödülüne sahip LUX* Bodrum Resort&Residences, MYC Partners'ın 70 milyon dolarlık yatırımıyla hayata geçirildi. 91 otel odası, 72 residence ve beach villası ile toplamda 83 bin metrekarelik alana yayılan LUX* Bodrum Resort&Residences'ta SPA, açık hava sineması, iki alakart restoran, çocuk oyun alanı, lavanta bahçesi gibi sosyal donatılar ziyaretçilerin hizmetine sunuluyor. Havaalanına sadece 13 km mesafede bulunan lokasyonu ve hızlı ulaşım kolaylığı sunan transfer teknesiyle Türkbükü'ne 15 dakika mesafede bulunan LUX* Bodrum Resort&Residences, kişiye özel hizmet sunuyor.

 

KEŞFET