PERA MÜZESİ “Bir Arada” Konserleri

Pera Müzesi güncel müzik sahnesinin güçlü kadın seslerini "Bir Arada" konserlerinde dinleyicilerle buluşturmaya devam ediyor. Sezonun ilk konserinde çok yönlü sanatçı Deniz Taşar'ın sahnesine, güçlü vokaliyle Seda Erciyes konuk oluyor. 

 

Pera Müzesi _BirArada_2

 

 

Suna ve İnan Kıraç Vakfı Pera Müzesi, her ayın son cuma günü düzenlediği "Bir Arada" konserleriyle müzikseverlere, kariyerinde dikkat çeken sanatçılarla beraber olma imkânı sunuyor.

Kendi müziğinin peşinde, hikâyesini anlatmak isteyen genç kadınları destekleyen bir müzik ve teknoloji girişimi olan Beats by Girlz Türkiye iş birliğinde düzenlenen konser serisinin yeni sezonu beş farklı konserden oluşuyor.

 

Pera Müzesi _DenizTasar

 

 

İlkbahar programı 26 Ocak Cuma günü şarkıcı, şarkı yazarı, tasarımcı ve çok yönlü sanatçı Deniz Taşar ile başlıyor. Kendine has vokal tavrı ve ses rengiyle caz sahnesine yeni bir soluk getiren Taşar'ın sahnesine; güçlü vokali, hip-hop ve cazdan ilham alan vizyonuyla tanınan Seda Erciyes konuk oluyor.

 

Pera Café'de gerçekleşecek konsere katılan seyirciler, Uzun Cuma kapsamında 18.00 – 22.00 arasında müzeyi ücretsiz gezme olanağı da buluyor.

 

GELECEK PROGRAM 

23 Şubat, 19.30
Selen Gülün / Konuk: Çağıl Kaya

29 Mart Cuma, 19.30
Beats Band / Konuk: Eda Baba

26 Nisan Cuma, 19.30
Simge Pınar / Konuk: Deniz Tekin

31 Mayıs Cuma, 19.30
Gözde Öney / Konuk: Jehan Barbur

 

KEŞFET