POZİTİF SONBAHAR İLE YENİLENİN, KEŞFEDİN, MUTLU OLUN!

İlk_Defa_Gidiyorum

YOGA & MEDİTASYON & MINDFULLNESS 

POZİTİF SONBAHAR 

İç huzuru, canlılığı, pozitifliği, hoşgörüyü ve mutluluğu keşfetmeye "POZİTİF SONBAHAR" ile ruhunuzu ve bedeni arındırmaya hazır mısınız?

Yoga & Meditasyon & Mindfullness programlarıyla doğanın eşsiz şifası, yaşam sanatı, öz farkındalık, detoks, fitness, spa, sağlıklı beslenme, meditasyon seansları, denizin ve güneşin iyileştirici gücü ve pek çok pozitif enerji bu içeriğimizde doğaseverleri bekliyor.2_20210913_220135_0001LE MERIDIEN BODRUM BEACH RESORT
Biohacking ve Bootcamp ile potansiyelinizin farkına varın.

Dün geçti, yarın belirsiz ve bugünün dinamizmi ile fitness eğitimi, yüzme, yürüyüş, beslenme ve tinsel enerjinizin gücüne varacağınız 29-31 Ekim tarihinde Le Meridien Bodrum Beach Resort'ta gerçekleşecek olan Biohacking & Bootcamp kamp programı ile yeniden canlanacaksınız. Size özel olarak tasarlanan bu kamp, Biohacking ve Bootcamp yöntemleriyle içinizdeki potansiyelin farkına varmanıza ve yaşam performansınızı zirveye taşımaya yol gösterici olacaktır.1631870737_BRK_2634


Vitalica Wellness'ın düzenlediği diğer kamp ise Mindfullness Kampı, 26-28 Kasım tarihlerinde sizleri bekliyor. Öz farkındalığınızın artacağı ve stresten uzaklaşarak iç görünüzle daha dengeli düşünmenize yardımcı olacaktır.


Detaylı bilgi ve program için:

Adabükü, Bodrum Muğla, Turkey
+90 252 311 0505
https://bodrum.vitalicawellness.com/

 

SIX SENSES KAPLANKAYA
Ünlü şaman yazar Dr. Alberto Villoldo ile Grow A New Body

Six Senses Kaplankaya, ruhsal ve fiziksel iyileşmeyi bir bütün olarak ele aldığı holistik Wellness felsefesi ışığında, alanında dünya çapında ünlü uzmanları ve yepyeni terapileri misafirleriyle buluşturmaya devam ediyor. Her biri bir hafta sürecek programlarla 27 Eylül- 24 Ekim tarihleri arasında ( 27 Eylül- 3 Ekim, 4-10 Ekim, 18-24 Ekim) Six Senses Kaplankaya misafirleri ile buluşacak olan Dünyaca ünlü şaman ve terapist Dr. Alberto Villoldo'nun tecrübeleri ışığında hazırlanan Grow a New Body programı yepyeni ve sağlıklı bir hayatın ilk adımlarını sunuyor.


1631084785_DR_ALBERTO_VILLOLDO


Six Senses Kaplankaya'daki açılış dönemi fırsatlarından yararlanmak için e-posta ile reservations-kaplankaya@sixsenses.com adresinden veya 0 (252) 511 00 51 numaralı telefondan bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak mümkün. Daha fazla bilgi için www.sixsenses.com/resorts/kaplankaya/destination  adresini ziyaret edebilirsiniz. 

KEŞFET