Romantik Sonbahar Destinasyonları

Pazartesi ya da Cuma günü alacağınız bir gün izni, hafta sonu tatiliyle birleştirerek keyifli bir kaçamak yapmaya ne dersiniz? Tatilsepeti, haftanın yorgunluğunu atıp hafta sonunu keyifle geçirmek, şehirden biraz uzaklaşıp dinlenmek isteyenlere, hafta sonu tatili için alternatif lokasyonlar öneriyor.

@ilk_defa_gidiyorum

facebook.com/ilkdefagidiyorum1636454987_abant


Abant Gölü'nün Huzuruna Teslim Olun.

Abant'ın huzurlu atmosferi ve zengin doğal çeşitliliğe sahip bitki örtüsü içerisinde farklı konseptlerle #tatlilseverleri buluşturan romantik, dinlendirici, konforlu konaklama imkanları sunuyor. #Bolu #Abant, kent yaşamının telaşlı koşturmacasından yorulduğunuz her an kendinizi huzurlu doğasının kucağına atabileceğiniz oldukça iyi bir seçim. 

1636455020_abant2Romantik Bir Destinasyonu

Huzurun ve romantizmin vazgeçilmez destinasyonlarından olan #Ağvaotelleri, yılın 4 mevsimi hem yerli ve hem de yabancı turistleri ağırlıyor. Konforu ve mimarisi ile öne çıkan, doğası ve dinginliği ile büyüleyen bölge, doğa ile iç içe tatil yapmak isteyenler tarafından ilk sıralarda tercih ediliyor.


1636455071_a__va_1

 

Akdeniz'de Bir Tatil Cenneti

Özellikle yaz aylarında oldukça fazla ilgi gören #turizmcenneti #Akdeniz de, sonbahar mevsiminin en eşsiz destinasyonları arasında yer alıyor. Bölgede yer alan oteller, pek çok avantajlı imkanları ve uygun fiyatları ile binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapıyor. Tarihi yapıları, doğal güzellikleri, birbirinden renkli aktivite imkanları ile mükemmel bir tatil cenneti olarak kabul gören şehir, her yaş grubundan tatilciye kusursuz bir tatil geçirme fırsatı sunuyor.1636455088_a__va_2

 

Kaz Dağları'nın Eteğinde Bir Mola

Gerek doğası, gerekse tarihi geçmişiyle yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı #Çanakkale, uzun sahil şeridi ve doğasıyla hayranlık uyandıran tatil beldeleri arasında yer alıyor. #KazDağları'nın eteğinde, yemyeşil ormanların gölgesinde konumlanan #Çanakkaleotelleri arasından bir tercih yaparak doğayla baş başa, keyifli bir tatil yapabilirsiniz.

Sapanca'nın Doğal Güzelliklerinde Dinlenin

Doğal güzellikleriyle ve benzersiz mimarisi ile adından söz ettiren #Sapanca, eşsiz bir tatil yapmak isteyen birçok yerli ve yabancı turiste hizmet vermeye devam ediyor. Yılın her döneminde yeniden düzenlenen tatil kampanyaları ve #erkenrezervasyon indirimleri ile #Sapancaotelleri, birbirinden avantajlı imkanlar sağlıyor. 1636455022_sapanca

KEŞFET