SAYRA & ÇINAR 'İYİLİK İKİZİM PROJESİ'

İzmir'in Seferihisar ilçesi açıklarında meydana gelen depremde yıkılan Rıza Bey Apartmanı'nda melek olan ikizler Çınar ve Sayra Alpgündüz'ün hayalleri 'İyilik İkizim Projesi' ile gerçeğe dönüşüyor.

@sayracinar


Adsız

Bu dünyada insanı taçlandıran en güzel mücevher iyiliktir. İyilik, dünyanın cennetidir...

Dünyayı ve içinde yaşadığımız ülkeyi değiştirebilecek insanlar, iyiliğe ve paylaşmaya inananlardır. Yaşadıkları süre boyunca hep iyiliği ilke edinen ve küçücük yürekleriyle kocaman işler yapmaya çalışan melekler Sayra ile Çınar, bugün "İyilik İkizim" olarak adlandırdıkları harekete ilham oluyor.


WhatsApp Image 2021-05-02 at 18.34.50

Sayra ve Çınar'ın ailesi ve dostları, onların şefkatli yüreklerinin yolunda, isimleri ve güzel kalplerini yaşatacak bir hareket başlatıyor. Bu hareket, herkesin içindeki şefkate ses olarak koca bir çoğunluğa, daha büyük kitlelere ulaşmayı hedefliyor. #iyilikikizim

Bu inisiyatifin amacı, ihtiyacı olan çocuklara ellerini uzatmak ve onları geleceğe hazırlamak için toplu bir seferberlik başlatmaktır. Çocukları sevindirmek için harekete geçen gönüllüler, destek verilen her çocukla birlikte aynı sizin gibi hareketin bir parçası olacak olan "İyilik İkizinizi" seçmenizi istiyor. Seçtiğiniz kişi ihtiyacı olanlara destek olduktan sonra kendine başka bir ikiz seçebilir ve iyilikler katlanarak büyür!


IMG_8291

Gelin siz de bu sese kulak verin ve 'İyilik İkizinizi' seçerek bu iyilik dolu dünyanın bir parçası olun. www.sayracinar.com web sitesinden ve sosyal medya hesaplarından #iyilikikizim projesine katkıda bulunabilrsiniz. 

www.instagram.com/sayracinar

www.facebook.com/sayracinar

 

KEŞFET