Tadı Damağınızda Kalacak Keşifler 'Tadım Turları'nda...

Bir şehri tarihi, kültürü, mimarisi ve hikâyeleriyle kalmayıp tatlarıyla da deneyimlemeye davet eden Tadım Turları, "Gezilecek Çok Yer ve Tadılacak Çok Lezzet Var" mottosuyla yaz döneminde de dolu dolu bir tur programı sunuyor.

 

ilk defa tadım turları 2

 

Kültür & Tadım Gezileri ve Bağ Gezileri

Dünya üzerinde yaşanan en eski kentleri, insana en huzur veren şehirleri sadece tarihî güzellikleriyle değil; üzüm bağları, çiçekleri, zeytin ağaçları, rüzgârlı tepeleriyle ve topraklarında yetişen ürünlerden meydana gelen eşsiz lezzetleriyle anlatmak için hazırlanan Tadım Turları, misafirlerine "Gezilecek Çok Yer ve Tadılacak Çok Lezzet Var" diyerek unutulmaz anlar yaşayacakları programlar sunuyor.

 

mardin ilk defa

 

2019 yılından beri Türkiye'nin bereketli topraklarını, zengin kültürünü ve lezzetlerini birlikte vermek isteyen Tadım Turları, "Kültür & Tadım Gezileri" ve "Bağ Gezileri" olarak iki farklı rota çizerek tadım üzerine seçili özel menülerle ziyaretçilerini ağırlıyor.

Tadım Turları'nın özel ve özenle hazırlanmış ulaşım, konaklama, kültür gezileri, yemek ve rehberlik hizmetleri konuklarından tam not alıyor. Sıcak ve samimi hizmetin yanı sıra yepyeni dostlukların kurulduğu sofralarda tadımlar gerçekleştiriliyor.

 

ilk defa tadım turları 1

 

Tadım Turları ile Yeni Yerler, Yeni Tatlar Zamanı

Tadım Turları'nın kültür gezilerinde tarih, üretim gibi konularda bilgilendirmeler de yer alırken; tadımların, ürünlerin kaynağında ve mümkünse hasat zamanında, işlendikleri yerde ve zamanda görüp incelenip üreticiyle bir araya gelinerek planlandığı turlar, yeni yerler ve tatlar keşfetmek imkân tanıyor.

Dünyanın bütün stresinden uzakta, keyif, lezzet ve neşe dolu bir hafta sonu geçirmek isteyen ziyaretçiler için 18 yıldır turizm sektöründe birçok firmada yurt içi-yurt dışı organizasyon ve turlar düzenleyen Seden Kızılörs tarafından 2019 yılında kurulan Tadım Turları'nda program ve rotalar kültür rehberleri, şef ve somelyelerin incelikli tasarılarıyla hazırlanıyor.

 

seden kızılörs (2)

 

Mekân seçimleri ve program akışı incelikle tasarlanan, dönüş yolunda âdeta güzel bir düşten uyanıldığı hissi yaratan Tadım Turları, dolu içerikler hazırlarken doğru bilgiyi paylaşmayı önemsiyor. Tadım, yemek, gastronomi, festival etkinlikleri, günübirlik ve konaklamalı bağ gezileri ile fuar ve yurt içi-yurt dışı konaklama hizmetlerine Tadım Turları markası kapsamında ulaşılabiliyor.

 

Detaylı bilgi ve iletişim için:

Tel: (0850) 303 48 81 & (0533) 233 54 20

www.tadimturlari.com 

IG: @tadimturlari

 

 

 

KEŞFET