Tomtom Design Week 2022

İstanbul'un kendine özgü dokusuyla en özel bölgelerinden biri olan Tomtom Mahallesi'nin kalbi Tomtom Designhood, Tomtom Design Week'te tasarımcılarla tüketicileri buluşturacak.

 

1654505129_TomTom_Design_Week_3

 

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Beyoğlu Kültür Yolu Festivali kapsamında, 9-12 Haziran tarihleri arasında Tomtom Kırmızı Bina'da gerçekleştirilecek etkinlik, tüm yaratıcı tasarım disiplinlerini bir araya getirerek, moda ve tasarım dünyasının rotasını İstanbul'a çevirecek.

Sokak Festivali Havasında Geçecek.

Tomtom Kırmızı Bina'nın yanı sıra birbirinden özel mekanlar ve komşu sokaklarla birlikte sokak festivali havasında geçecek etkinlik; ziyaretçilere, tasarımın odak noktasında olduğu alışveriş, sanat, müzik ve söyleşilerle dolu günler yaşatacak. Gastronominin, sokakta yeme- içme kültürünün buluşma noktasına da dönüşecek etkinlik; moda, aksesuar, mobilya, seramik, kumaş, aydınlatma gibi birçok tasarım disiplinini ağırlayacak.

Birçok İşbirliğine Sahne Olacak.

Tasarım, moda ve perakende dünyasının önemli marka ve isimlerinin katılacağı Tomtom Design Week'te yeni ve genç yetenekler de yerini alacak. Birçok iş birliğine sahne olacak etkinlikte tüketiciler, alışveriş ve modaya doyacak.

KEŞFET