Vialand Tema Park 10. Yılını Kutluyor.

Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek tema park, alışveriş merkezi, otel ve gösteri merkezini aynı konseptte buluşturan Vialand Tema Park, eğlencenin bir numaralı adresi olmaya bu yıl da devam edecek.

 

vialand avm

 

Vialand

 

Vialand Tema Park'ta Nisan ayı boyunca belirlenen günlerde özel kortej gösterisi, Kral Şakir, Canan, Fil Necati ile Tema Park'ın Kaptan Gaga, Viking ve Vega gibi sevilen kostüm karakterleri ziyaretçilerle buluşacak. Çocuklar kostüm karakterlerin renkli dünyasıyla tanışacak, Vialand'de keyifli, eğlenceli saatler geçirecekler.

 

vialand king kong

 

BAYRAMA ADRENALİN SİZİNLE

120 bin metrekarelik alanda konumlanan Vialand Tema Park'ta dünyanın en iyi 4. roller coaster'ı seçilen "Nefeskesen", 50 metreden adrenalin dolu bir iniş yaşatan "Adalet Kulesi", King Kong, Viking gibi heyecanı ve adrenalini doruklarda yaşamayı vadeden birçok eğlence ile İstanbul'un fethini insansı robotlarla anlatan "Fatih'in Rüyası", "Yaban Arısı", "Savana" ve "360 Plus" gibi çok sayıda sevilen ünite yer alıyor.

 

Vialand_Tema_Park1

 

Vialand Tema Park eğlence

 

Tek biletle gün boyu sınırsız eğlencenin adresi Vialand Tema Park'ta Kral Şakir'in dünyasını yansıtan Galaktik Macera 5D kısa filmi de yer alıyor. 7'den 70'e tüm misafirlerin gün boyu sınırsız eğlencenin keyfini çıkaracağı Vialand Tema Park'ta sınırlı sayıda indirimli bilet isteyenler, web sitesi üzerinden alım yapabilecekler. www.vialand.com 

Vialand Tema Park, Nisan ayı boyunca her gün 10.00 - 18.00, Ramazan Bayramının birinci günü 13:00 - 21:00 ikinci ve üçüncü günü ise 11:00 - 21:00 saatleri arasında eğlence imkanı sunacak.

KEŞFET