Watsons’tan Gençlik Festivali 2022

Watsons Türkiye 28 Mayıs'ta global ve lokal pek çok markayı 10.000'e yakın gençle Watsons Gençlik Festivali'nde buluştururken müzik ve eğlenceyi de bir arada sunacak.

 

Watsons, enerji dolu renkli dünyasını gençlerle buluşturmaya devam ediyor! 28 Mayıs 2022 tarihinde İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul kampüsünde gerçekleşecek Watsons Gençlik Festivali ile bir ilke imza atacak. Müziği, eğlenceyi ve muhteşem Watsons deneyimini bir arada sunuyor! Watsons Türkiye, işbirliğinde bulunduğu global ve lokal pek çok markayı 10.000'e yakın gençle Watsons Gençlik Festivali aracılığıyla bir araya getirecek.

 

Watsons

 

Athena, Gazapizm, Deeperise, Nova Norda ve Sufle gibi birçok güçlü ismin sahne alacağı Watsons Gençlik Festivali'nde katılımcılar bir yandan müziğin keyfini çıkarırken bir yandan da festival alanında konumlanacak markaların deneyim ve sosyalleşme alanlarında eğlenceli vakit geçirecek.

Yerel üreticilerin standlarının yer alacağı Festival Pazarı, yemek alanları ve sürpriz deneyim alanları ile Watsons Gençlik Festivali katılımcılarını unutulmaz bir gün bekliyor! Festival biletlerine 6 Nisan itibariyle Passo.com üzerinden ve 24 Nisan itibariyle İstanbul'da bulunan tüm Watsons mağazalarından ulaşabilirsiniz. 

KEŞFET