YENİ YIL ALIŞVERİŞ FESTİVALİ

Yılbaşı yaklaşırken, sevdiklerine en özel hediyeyi seçmek isteyenlerde de telaş başladı. Aileniz ve sevdikleriniz için o çok özel hediyeyi bulmak hiç de kolay değil. Şehrin dört bir yanına kurulan YILBAŞI ALIŞVERİŞ FESTİVALLERİ'nde yeni yılda sizin ve sevdikleriniz için birbirinden cazip hediyeleri bulabilmeniz mümkün.

YENİ BİR YIL, YENİ BİR SEN KANYON'DA

"Bu yeni yılda her konuda "iyi" olalım. Biz değişelim, dünyamız değişsin. İyi Yaşayanlar Kulübü'nde buluşalım." diyerek, büyüleyici Igloo'sunun altında herkesi iyi hissetmeye davet eden KANYON, 1-31 Aralık tarihlerinde atölyeler, söyleşiler, konserler ve daha onlarca "iyi" etkinliği misafirlerinin beğenisine sunarak rengarenk bir yıl diliyor. 

 

1669989040_Kanyon_Iglo

 

 

KADIKÖY'DE POTLAÇ YILBAŞI FESTİVALİ BAŞLADI.

POTLAÇ'ın yılbaşı festivali Feneryolu'ndaki Atıksız Yaşam Pazarı'nda başladı. 30 Aralık'a kadar sürecek ve her gün 11.00 ile 19.00 saatleri arasında açık olacak festivalde kadınların yılbaşına yönelik tasarladıkları el emeği keçe, ahşap, resim, seramik, takı, amigurumi, bez bebek, miyuki, kanaviçe, cam gibi birbirinden renkli hediyelik ürünler görücüye çıkıyor. 

 

 kadıköy potlac

 

 

ZORLU YENİ YIL KÖYÜ 9. KEZ KURULDU. 

ZORLU YENİ YIL KÖYÜ, 1- 31 Aralık tarihleri arasında Zorlu Center Meydan katında dokuzuncu kez misafirlerini ağırlayacak. Çok özel markaların birbirinden farklı hediye seçenekleri ve şık tasarımlarının yer alacağı Zorlu Yeni Yıl Köyü'nde özel tasarım takı ve aksesuarlardan tekstil ürünlerine, yılbaşı süslerinden dekorasyon malzemelerine, her zevke uygun binlerce hediye alternatifini bir arada sunacak.

 

 

1669184391_ZorluYeniYilKoyu2

 

KEŞFET